بهره برداری از ۱۷ پروژه عمرانی زندانهای خراسان شمالی با حضوردکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانهای کشور

همزمان با سفر یک روزه رئیس سازمان زندانها واقدامات تأمینی کشور به استان خراسان شمالی از ۱۷ پروژه عمرانی ایجاد شده در زندانهای این استان بهره برداری بعمل آمد.

با احداث ۱۲۵۷۵ متر مربع فضای فیزیکی در زندانهای خراسان شمالی و بازسازی ۵۰۰۰ متر مربع فضای فیزیکی زندانهاو همچنین آسفالت و زیر سازی۲۵۵۰۰ متر مربع و محوطه سازی و جدول کشی ۶۸۰۰ مترمربع وهمچنین سنگ کاری و کاشیکاری۲۹۵۰۰ متر مربع و دیوار کشی امنیتی ۱۹۰۰ متر مربع نهایتاً گرد وغبار فقر و محرومیت از چهره زندانهای خراسان شمالی زدوده شد.

پس از استقبال رسمی مقامات عالی استان از دکتر جهانگیرریاست سازمان زندانها و هیئت همراه در فرودگاه بین المللی بجنورد، در نخستین اقدام باحضور در زندان مرکزی بجنورد پروژهای عمرانی ایجاد شده در این زندان شامل دو سوله اشتغال وحرفه آموزی، آشپزخانه و خبازخانه تمام صنعتی،سالن ملاقات حضوری،کریدورومجتمع فرهنگی، باشگاه ورزشی، دارالتحفیظ و نماز خانه و واحد مراقبت و سلامت بدو ورود زندانیان با کلیه امکانات و تجهیزات افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به یمن حضور دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها در استان خراسان شمالی ، اقدامات انجام گرفته در کانون اصلاح و تریبت از جمله بهسازی و بازسازی کامل این کانون،آسایشگاه احداث شده پرسنل وظیفه،سالن اجتماعات،باشگاه ورزشی و اندرزگاه محل اسکان مددجویان مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفت.

در ادمه این سفر ضمن استفبال مقامات رسمی شهرستان شیروان از ریاست سازمان زنداهای کشور،دکتر جهانگیر با حضور در زندان شیروان اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی این شهرستان را با مساحت ۲۵۵۰ متر مربع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

کریدور مرکزی زندان شیروان،سالن ملاقات و انتظار ویژه خانواده زندانیان،و سوله اشتغال و حرفه آموزی زندان شیروان به متراژ ۲۰۰۰ متر مربع از دیگر پروژه های عمرانی بود که با حضور دکتر جهانگیر و مسؤلین استانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در جریان این سفر که قهرمانی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندانها نیز حضور داشت وی به همراه رحیمی مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانها و همچنین شاکر،مشاور امور عمرانی ریاست سازمان زندانها در شهرستان اسفراین حضور یافتند و ضمن استقبال رسمی از سوی مسؤلین اجرایی و قضایی این شهرستان زندان جدیدالاحداث این شهرستان را با مساحت ۳۶۲۵ متر مربع مجتمع اشتغال و حرفه آموزی و زندان باز به متراژ ۱۵۰۰ متر مربع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دکتر جهانگیر در آئین افتتاح پروژه های عمرانی زندانهای خراسان شمالی این اقدامات را نشانه بارز یک مدیریت جهادی دانست و اعلام داشت: با تلاش ها و ساخت و سازهای عمرانی انجام گرفته،امروزه زندانهای خراسان شمالی وجهه بین المللی به خود گرفته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*