گرامیداشت روز جوان در زندانهای خراسان شمالی

همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان وبا برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم جشنی با حضور سربازان وظیفه و تعدادی از پرسنل در زندانهای خراسان شمالی برگزار شد.

گرامیداشت روز جوان در زندانهای خراسان شمالی

گرامیداشت روز جوان در زندانهای خراسان شمالی

در مراسمی که بدین منظور در بین پرسنل وظیفه زندان مرکزی بجنورد با حضور دکتر غیث پور معاون سلامت و اصلاح وتربیت، سرهنگ نادری فرماندهی یگان حفاظت زندانها ، مرادیان سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی و حاتمی سرپرست زندان برگزار گردید حجت الاسلام قدرتی از مبلغین حوزه علمیه قم در سخنانی: دوران جوانی را بهترین فرصت برای خودسازی خواند و سربازان و جوانان را به تامل در سیره و زندگانی حضرت علی اکبر(ع) دعوت نمود.
حجت الاسلام و المسلمین قدرتی ، جوانی رامهمترین فصل زندگی انسان دانست و اظهار داشت : زمانی که حداکثر پویایی ونشاط وانگیزه در فرد وجود دارد باید با شناخت، علم وایمان همراه باشد تا سعادت دنیوی واخروی را در پی داشته باشد.
وی همچنین دوره جوانی را، سرآغاز تحول در انسان دانست و داشتن آینده ای سالم و رسیدن به موفقیت را مستلزم تلاش در دوران جوانی و آینده نگری عنوان نمود.
این استاد حوزه بزرگترین سرمایه هر کشوری را نیروی انسانی آن کشور دانست و از جوانان به عنوان آینده سازان جامعه یاد کرد و در توصیه ای به جوانان حاضر در این جلسه از آنان خواست تا برای بهتر ساختن آینده خود الگوی های مناسب را با تحقیق صحیح جستجو و انتخاب نمایند که حضرت علی اکبر (ع) نمونه بارز جوانی فعال ، پویا ، با نشاط و همیشه در صحنه بودکه می تواند مورد توجه جوانان باشد و الگو قرار بگیرد.
در این مراسم از چند جوان سرباز فعال با اهداءجوایزی از سوی اداره کل ورزش وجوانان استان تقدیر به عمل آمد.