کسب مقام اول مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان‌های منطقه یک کشور توسط تیم خراسان رضوی

مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان‌های منطقه یک کشور که به مدت دو روز به میزبانی اداره کل زندانهای خراسان شمالی در شهرستان بجنورد برگزار گردید با برتری تیم خراسان رضوی پایان یافت .

در این دوره از مسابقات که در دو رشته فوتسال و تنیس روی میز در شهرستان بجنورد برگزار شد تعداد ۴۲ نفر ورزشکار حضور و به رقابت با یکدیگرپرداختند.

تیم خراسان رضوی در این مسابقات توانست مقام اول را در رشته فوتسال و مقام اول و سوم تنیس روی میز را به خود اختصاص دهد .

مقام دوم فوتسال را تیم استان خراسان شمالی کسب کرد و تیم خراسان جنوبی در رشته فوتسال مقام سوم و در رشته تنیس روی میز مقام دوم را به خود اختصاص داد .

در مراسم اختتامیه که در مجتمع ورزشی زندان بجنورد با حضور برخی از مسئولین اداره کل زندانها ، زندان بجنورد و سربازان وظیفه شرکت کننده در این دوره از مسابقات برگزار شد، با اهداء لوح ، جوایز و جام قهرمانی به تیم‌ها و نفرات برتر از آنان تقدیر شد.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در پیامی از مسئولین فرهنگی سازمان زندانهای کشور به جهت واگذاری میزبانی مسابقات ورزشی منطقه یک کشور واز مدیران کل زندانهای استان خراسان رضوی و جنوبی به جهت اعزام تیم ورزشی به این استان تقدیر و تشکر نمود.

محمدی با بیان اینکه ورزش و تربیت بدنی بخش مهمی از برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندان ها می باشد گفت: همه ساله بر اساس تقویم سازمانی در سه بخش کارکنان ، سربازان و مددجویان مسابقات ورزشی برنامه ریزی و در زندانهای استان برگزار می گردد .