کسب عنوان شایسته تقدیر ویژه توسط اداره کل زندانهای خراسان شمالی در ترویج و اشاعه فرهنگ نماز

در گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاههای اداری استان خراسان شمالی که در محل سالن جلسات دانشگاه آزاد بجنورد برگزارگردید از اداره کل زندانهای استان خراسان شمالی به جهت تلاش در امر ترویج و توسعه نماز با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

کسب عنوان شایسته تقدیر ویژه توسط اداره کل زندانهای خراسان شمالی

در این گردهمایی استانی که با حضور معاون استاندار ، رئیس ستاد اقامه نماز استان و مدیران اجرایی و قضایی استان برگزار گردید اداره کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی در ارزیابی انجام گرفته به بالاترین امتیاز در گروه مدیریتی و قضایی دستگاهای اجرایی معرفی گردید واز پژمان پروین مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی تقدیر بعمل آمد.
در لوح سپاس اهدائی از سوی نماینده ولی فقیه و استاندار خراسان شمالی خطاب به مدیر کل زندانهای استان آمده است:
جناب آقای پژمان پروین
مدیر کل محترم زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی
نماز نردبام بلند رسیدن به قله های عرفان و بندگی و عماد و اساس دین ناب محمدی ( صلی الله علیه و آله ) است و تلاش در جهت فراهم کردن زمینه اقامه هرچه باشکوه تر این فریضه الهی ، رسالتی که به فرمایش قرآن کریم در صدر وظایف صاحبان مکنت و قدرت ، مدیران و کارگزاران نظام اسلامی است .
ضمن تقدیر و سپاس از تلاشهاو پیگیریهای جنابعالی و همه خادمان و یاوران نماز آن مجموعه که براساس رای هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان با کسب بالاترین امتیاز در گروه مدیریتی ، قضایی دستگاههای اجرایی استان در سال ۹۵ حائز رتبه ی شایسته تقدیر ویژه و همچنین حائز رتبه نهم در میان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گشته اید ، این توفیق را تبریک عرض نموده ، از درگاه احدیت توفیقات بیشتر را برایتان آرزومندی.
امید است تلاشهای بعمل آمده ، مقبول درگاه الهی واقع شده و ذخیره روزی باشد که جز عمل صالح هیچ مدال و عنوانی ، کارایی ندارد .
محمد رضا صالحی استاندار خراسان شمالی – ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد – رضا احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی هشتم اردیبهشت ۹۷
پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان در حاشیه این مراسم در سخنانی به اهمیت و اهداف زندانها در اصلاح و تربیت زندانیان اشاره نمود و اعلام داشت: اهمیت بخشیدن به موضوع نماز از جمله برنامه های راهبردی این مجموعه در فرایند اصلاح و تربیت می باشد و کلیه برنامه های فرهنگی و تربیتی زندانها بر محور اقامه نماز و تعالیم قرآنی تنظیم شده است.
وی نماز را یکی از بالاترین درجه قرب به خداوند و مانعی بزرگ در برابر خطاها و لغزش های دنیوی برشمرد و افزود: بهترین فضاهای فیزیکی موجود در زندانها به محل نمازخانه اختصاص یافته که از جذابیت فضای فیزیکی خاص برخوردار هست و با رو حانیونی که به امر تعالیم اسلامی در زندانها مشغول می باشند آموزش های لازم داده شده است تا با شیوه هایی نوین فلسفه نماز و اقامه آن به مددجویان تعلیم داده شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*