کسب عنوان برتر اداره کل زندانهای خراسان شمالی در جشنواره شهید رجایی درمجموع شاخص های عمومی در بین کلیه دستگاههای اجرایی و قضایی استان

همزمان با ایام گرامیداشت هفته دولت وبرگزاری جشنواره شهید رجایی از دستگاههای برتر استان خراسان شمالی در شاخص های عمومی و اختصاصی تقدیر بعمل آمد.

کسب عنوان برتر اداره کل زندانهای خراسان شمالی در جشنواره شهید رجایی

در این مراسم که در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی و با حضور استاندار،معاونین استاندار و کلیه مدیران اجرایی برگزار گردید محمد رضا خباز استاندار خراسان شمالی در سخنانی بر ایجاد دولت الکترونیک به منظور ارائه خدمات مطلوبتر و در زمان کمتر تأکید نمود. وی دولت الکترونیک را بسترساز جلوگیری از مفاسدوراه رسیدن به سلامت اداری ویکی از شاخص های مهم در ارزیابی های جشنواره شهید رجایی قلمداد نمود.

کسب عنوان برتر اداره کل زندانهای خراسان شمالی در جشنواره شهید رجایی

استاندار خراسان شمالی ضمن تأکید بر استفاده از خرد جمعی در حل مشکلات،شفافیت در عملکرد را از دیگر شاخص های خوب در دستگاه های اجرایی عنوان کرد و اظهار داشت: دستگاه های اجرایی باید عملکرد و اطلاعات خود را تا حد امکان بصورت شفاف در اختیار مردم قرار دهند.

در این مراسم با اعلام گروه بندی های انجام شده در حوزه شاخص های اختصاصی از هرگروه دستگاه برترانتخاب و نهایتاً درمجموع شاخص های عمومی در بین کلیه دستگاههای اجرایی استان اداره کل زندانها به عنوان دستگاه برترانتخاب و مورد تقدیر شایسته قرار گرفت.

کسب عنوان برتر اداره کل زندانهای خراسان شمالی در جشنواره شهید رجایی

در حاشیه این مراسم پژمان پروین مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی در سخنانی این موفقیت را مرهون تلاش شبانه روزی همکاران خود در مجموعه زندانهای استان و حمایت های سازمانی و استانی دانست و اعلام داشت:با توجه به اینکه اداره کل زندانهای استان در شاخص های اختصاصی نیز امتیاز کامل را کسب نموده است اماکسب عنوان برتر در شاخص های عمومی و در بین دستگاههای اجرایی و قضایی،نشان از تغییر دیدگاه جامعه به حوزه زندان است و اعلام داشت: امروزه زندانها به عنوان یک نهاد تأثیر گذار و علمی در حوزه اصلاح و تربیت و کمک به بازتوانی آسیب دیدگان اجتماعی و همچنین کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ایفاء نقش میکنند و اداره کل زندانهای خراسان شمالی با ایجاد بستر های مناسب در دو سال اخیر و تعامل دوسویه با مجموعه قضایی و اجرایی استان توانسته در ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف خود نقش آفرینی مثبتی داشته باشد و انتخاب این اداره کل به عنوان دستگاه برتر استان در شاخص های عمومی قطعاً اهتمام ما را در کیفی سازی و اجرای روش های نوین علمی در حوزه اداری و زندانبانی اسلامی دو چندان میکند.

در این جشنواره ضمن تجلیل ازپژمان پروین مدیر کل زندانهای استان به جهت کسب رتبه برتراداره کل زندانها در مجموع شاخص های عمومی از رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای استان نیز به عنوان کارمند نمونه تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*