کسب رتبه برتر توسط اداره کل زندان های خراسان شمالی در بین دستگاههای استان در پاسداشت هفته دفاع مقدس

استانداری خراسان شمالی اداره کل زندان های استان را به عنوان دستگاه برتر در پاسداشت هفته دفاع مقدس معرفی نمود.

در مراسم تقدیر از فعالان عرصه گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در محل سالن جلسات استانداری و با حضور مسئولین استانی برگزار گردید اداره کل زندان های خراسان شمالی توانست «رتبه برتر در امر پاسداشت هفته دفاع مقدس » را در بین دستگاههای اجرایی استان به خود اختصاص دهد تا به این ترتیب برگی دیگر بر درخت تنومند افتخارات زندان های خراسان شمالی افزوده شود.

محمدی مدیر کل زندان های خراسان شمالی در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر بیان داشت : شهدای هشت سال دفاع مقدس به عنوان نماد ایثار، شجاعت، آزادی، معنویت، افتخار و پایمردی ملت ایران هستند و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، گام نهادن در مسیر حرکت و راه آنهاست.

محمدی پاسداشت مراسمات مذهبی و انفلابی را موجب وحدت و اتحاد بیشتر ملت دانست. و خاطر نشان ساخت: اداره کل زندان های خراسان شمالی در کنار وظایف محوله سازمانی خود ، همواره مشارکتی فعال در پاسداشت برنامه ها و مناسبت های ملی و مذهبی داشته و بارها از سوی مسؤلین مربوطه مورد تقدیر قرار گرفته است.

گفتنی است ، مدیرکل زندان های استان این توفیق را به خانواده معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان شاغل در مجموعه زندانهای استان تقدیم نمود. پایان خبر / م