پیام تبریک مدیر کل زندان های خراسان شمالی به مناسبت روز عرفه ، عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم

محمدی مدیر کل زندان های خراسان شمالی در پیامی فرا رسیدن ماه محبوب ذی الحجه، روز عرفه و اعیاد بزرگ مسلمانان عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم را تبریک گفت . در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

همکاران محترم

باسلام

   ذی الحجـه ، ماه خدا و از شهور محبوب در نظر ودیدگاه حضرت باری تعالی است و به واسطه وجود روزهای بزرگ و سرنوشت ساز در زندگی مسلمانان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

عرفه ، روز نیایش ، روز استغفار، روز تجدید عهد بندگی با خداست که درآن دستان گنهکاران به امید بخشایش و عفو و رحمت به آسمان بلند می شود و خوشا به حال آنان که با قلبی سلیم و دلی آکنده از ندامت گذشته و اخلاص به سوی حضرت حق رهنمون شده باشند که در این صورت اجابتش به حول وقوه الهی قطعی خواهد بود.

عید قربان ، عید تسلیم و یقین و روز شادی مؤمنین و مغموم و مأیوس شدن شیطان است که نمادی است از خلوص و ایمان ابراهیم(ع) به ربّ عالمیان و نشانگر آن است که هرکس درمقابل خواسته و هوس های نفسانی خویش ، خداوند متعال را یاد کند و خود را برای او خالص گرداند ، بی شک خلیل اوست .

غدیـر همچون چشمه جوشان منبع فیض و برکات الهی برای همه پیروان اهل بیت(ع) می باشد و چون آبی خروشان قرن هاست که زلال و شفاف وجود جهانیان را عطرآگین کرده است.

اینجانب اعیادبزرگ ماه ذی الحجـه را به پیشگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مسلمین جهان و ایران به ویژه مردم متدین و شریف استان و خانواده بزرگ زندانهای استان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم. 

                                                                                      التماس دعا

                                                             مجتبی محمدی

مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان خراسان شمالی