پاسداشت روز شهید در اداره کل زندانهای خراسان شمالی

مدیر کل زندانهای استان خراسان شمالی به مناسبت روز شهید به اتفاق جمعی از مسئولین ستادی و زندانهای استان با سفر یک روزه به شهرستان شیروان با چند نفر از فرزندان شهدا دیدار و از صبر و استقامت این خانوادها تجلیل کرد .

محمدی مدیر کل زندانهای استان در این دیدار با بیان ویژگیهای شهیدان از منظر قرآن تصریح کرد : خدمت‌گذاری به جامعه بزرگ و ارزشمند ایثارگران در تحقق و عینیت بخشی به منویات مقام معظم رهبری و توجه به شان و جایگاه ایثار و شهادت در جامعه است.

مدیر کل زندانهای استان در دیدار احمد قهرمانی از کارکنان شاغل در زندان شیروان فرزند شهید والامقام رمضان قهرمانی اظهار داشت : عزت، اقتدار و شکوه امروز ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها مرهون از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران دفاع مقدس است و ارج نهادن به آنها ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت است.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی همچنین با بیان اینکه فرزندان شهدا و ایثارگران در جامعه کنونی وظیفه دارند، آرمان های پدرانشان را در میان نسل جوان ترویج دهند.افزود : شما فرزندان شهدا و ایثارگران یادگاران هشت سال دفاع مقدس  هستید و جا دارد از جانفشانی ها و ایثارگریهای شما در راه انقلاب اسلامی ایران تقدیر و تشکر نمود.

محمدی در دیدار خانم محرابی فرزند شهید غلامحسین محرابی نیز با اظهار امیدواری از اینکه همه ما دنباله رو راه شهدا باشیم ، خاطرنشان کرد: وجود شما فرزندان شهدا و جانبازان گرانقدر در سازمان زندانها قطعا موجب رشد و بالندگی خواهد بود چراکه ایثارگران با اسلوب و منش ایثار گری و فرزندان شهدا با الگو پذیری از پدران شهید خود همواره تلاش می کنند تا زندانهای استان در جهت نیل به اهداف متعالی سازمانی که همان اصلاح و تربیت است گام بردارد.

شایان ذکر است شهیدان غلامحسین محرابی و رمضان قهرمانی از شهدای شهرستان شیروان می باشند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*