همزمان با عید سعید غدیر۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد از سطح زندانهای خراسان شمالی آزاد شدند

محمدی مدیر کل زندانهای استان خراسان شمالی از فراهم شدن زمینه آزادی ۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد از سطح زندانهای استان خبر داد .

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با بیان اینکه كمك به هم نوع از آموزه های دینی و كارهای پسندیده ای است كه در دین مبین اسلام بسیار بر آن تاكید شده است اظهار داشت : كمك به افرادی كه به علت جرائم غیرعمد در زندان تحمل حبس می كنند باید به یك فرهنگ تبدیل شود.

وی اضافه كرد: سنت حسنه آزاد سازی زندانیان علاوه بر حفظ آبروی یك خانواده موجب كاهش آسیب های روانی و اجتماعی ناشی از گرفتاری سرپرست خانواده در بند زندان می شود.

محمدی افزود : از ابتدای سال تا کنون موجبات آزادی ۴۲ زندانی جرائم غیر عمد با کمک های خیرین و نیکوکاران توسط ستاد دیه استان فراهم شده است.

دبیر هیئت امناء ستاد دیه خراسان شمالی تعداد مددجویان جرائم غیر عمد را در زندانهای استان ۹۸ نفر اعلام نمود و خاطر نشان ساخت با اقدامات انجام گرفته و کمک خیرین ونیکوکاران در تلاش هستیم تا موجبات آزادی تعداد زیادی از این مددجویان را از سطح زندانهای استان فراهم نماییم.

شماره حساب ۸۸۸۸۸ قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت و شماره کارت مجازی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۴۲۶۱۸۵ به نام ستاد دیه خراسان شمالی آماده دریافت کمک های خیرین ونیکوکاران جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد می باشد.