همزمان با ایام الله دهه مبارک فجرصورت گرفت : دیدار چهره به چهره مدیر کل زندان های خراسان شمالی با مددجویان زندان بجنورد

مدیر کل زندان های خراسان شمالی و برخی از مسؤلین ستادی اداره کل به اتفاق  حاتمی رئیس زندان با حضور در ندامتگاه  بجنورد ضمن بازدید از قسمتهای مختلف با مددجویان دیدار و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.

در دومین روز از گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر محمدی مدیر کل زندان های استان در دیداری چهره به چهره با مددجویان بند مشاوره و بند نسوان زندان بجنورد به درخواستهای آنان رسیدگی نمود .

محمدی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجردر جمع مددجویان گفت: خدماتی که در همه مناطق کشور ارائه می‌شود و دستاوردهایی که شاهد آن هستیم، به برکت انقلاب اسلامی است و یکی از این برکات انقلاب ، همدلی و صمیمیت مسؤلین با مردم است و دراین راه خود را موظف میدانیم تا به مردم که صاحبان اصلی نظام و انقلاب می باشند خدمت نمائیم.

مدیر کل زندان های استان تصریح کرد : در حال حاضر در قبال انقلاب اسلامی وظایف سنگینی بردوش ماست از جمله این وظایف : تداوم راه و یاد امام خمینی (ره) ، حراست و حفاظت از نظام جمهوری اسلامی ایران و تلاش و همت مضاعف در جهت رسیدگی به زندانیان و خانواده مددجویان با کار مخلصانه .

در خاتمه این نشست مدیر کل زندان های خراسان شمالی حضور باشکوه مددجویان در برنامه های فرهنگی و تربیتی ویژه ایام ا… دهه مبارک فجر را مورد تاکید قرار داد. پایان خبر / م