نشست هم اندیشی سرپرست اداره زندان اسفراین با کارکنان

به منظور بررسی و رفع مشکلات پیش روی کارکنان نشست دیدار عام سرپرست زندان اسفراین با کارکنان برگزار شد. سرپرست اداره زندان اسفراین در این نشست زندانبانی را امری مهم در تأمین امنیت جامعه دانست و افزود : بخشی مهمی از امنیت افزایی بر دوش همکاران پر تلاش یگان حفاظت است این امر می طلبد  با رعایت نکات امنیتی و دقت در پیاده سازی اصول پیشتاز باشند.

 وی با بیان اینکه امورات اصلاحی تربیتی زندان در سایه تأمین امنیت موفق خواهد بود ؛ گفت : انجام بازرس های غیر مترقبه و نوبه ای ، دقت بیش تر در مبادی ورودی ، می تواند تسهیل گر هدایت افزاد بزهکار و هنجار شکن جهت هدایت به برنامه های اصلاحی و تربیتی باشد.

رضایی در نشست پرسش و پاسخ با مجموعه کارکنان این زندان با تاکید بر وجدان کاری اظهار داشت : تلاش برای انجام مطلوب وظایف شغلی نشان دهنده شخصیت و وجدان کاری کارکنان است.

سرپرست اداره زندان اسفراین همچنین تکریم ارباب رجوع ورعایت حقوق شهروندی زندانیان را یکی از اصول مهم اصلاح و تربیت دانست و تصریح کرد : اجرای دستورالعمل حقوق شهروندی برای همه دستگاه ها الزامی است و برای ما سنگربانان اصلاح و تربیت این وظیفه سنگین تر می باشد و باید همت نماییم تا حقوق شهروندی زندانیان و نیز مراجعه کنندگان به بهترین شکل ممکن رعایت گردد.

وی با اشاره به فعالیتهای مستمر و هدفمند کارکنان در سطح زندان اذعان داشت : همه امور باید با تعامل و وحدت رویه اجرایی شود .

حجت الاسلام رضایی افزود در انجام امورات زندانبانی همدل و پشتیبان همدیگر باشید چرا که ترقی و پویایی مجموعه در همدلی و همکاری پرسنل با همدیگر است .