نشست مدیر کل زندانهای استان با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی

مدیر کل زندانهای استان به همراه صابری معاون اداری و مالی و سرهنگ مؤمنی فرمانده یگان حفاظت با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی دیدار نمودند .

محمدی مدیر کل زندانهای استان در دیدار معاون سیاسی امنیتی استاندار ضمن ارائه گزارشی از مشکلات موجود در  زندانها، درخصوص کارآمد سازی مدیریت و ارتقاء امنیت زندان‌ها به گفتگو پرداخت.

مدیر کل زندانهای استان تأمین امکانات و تجهیزات مورد نیاز در زندانها را امری ضروری دانست واز امنیت پایدار به عنوان مهم ترین رکن زندانبانی یاد نمود.

وی بخشی از مشکلات موجود در زندانهای استان را عدم وجود تجهیزات امنیتی و کنترلی در مبادی ورودی زندانها ، خودرو اعزام ، نبود آمبولانس و خودروآتش نشانی ، بازسازی و تعمیر بافتهای فرسوده داخل زندانها ذکر کرد و خواستار تامین اعتبار لازم جهت مرتفع نمودن نواقض ذکر شده گردید.

ولی‌الله حیاتی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی نیز در این دیدار، با قدردانی از زحمات مسئولان زندانهای استان در تامین امنیت ،گفت: برای حل مشکلات اعتباری زندانهای استان، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانی و ملی قول مساعد می‌دهیم تا انشا‌ءلله بخشی از نواقص موجود برطرف شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی  در خاتمه گفت : زندان باید محلی باشد برای آموزش های فرهنگی ، علمی ، اشتغال و حرفه آموزی ، مهارتهای اساسی زندگی با نگاه به توانمند سازی فرد بزهکار.

شایان ذکر است در این دیدار مدیر کل زندانهای استان از استاندار خراسان شمالی به جهت حمایتهای همه جانبه تقدیر و تشکرکرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*