نشست صمیمانه مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی با کارکنان زندان اسفراین

محمدی مدیر کل زندانهای استان با سفر به شهرستان اسفراین با مسئولین و کارکنان زندان این شهرستان دیدار و در فضایی صمیمی پاسخگوی سوالات آنان بود .

مدیرکل زندانهای استان درجمع کارکنان زندان اسفراین طی سخنانی ، صیانت از منابع انسانی را به عنوان یکی از اولویتهای سازمان زندانها برشمرد و افزود : اهمیت و سختی کار زندانبانی با تکیه بر نظام ارزشی اصلاح و تربیت بر هیچ کس پوشیده نیست ، بنده افتخار می کنم به داشتن همکارانی که اصول اعتقادی و کمک به همنوع و دستگیری از افراد آسیب دیده را به عنوان  اصول متعالی خود قرار داده اند .

محمدی ، توجه ویژه مسئولین زندان اسفراین به توصیه‌های رؤسای محترم قوه قضائیه و سازمان زندانها و اجرای دقیق آئین نامه ، دستورالعمل ها و بخشنامه های وارده در خصوص کاهش جمعیت کیفری زندانها را خواستار و بر فراهم نمودن زمینه آزادی مددجویان واجد شرایط با تعامل با دستگاه قضایی تاکید نمود.

وی در جمع پرسنل زندان ، کار سخت زندانبانی و خدمت به زندانیان و خانواده آنان را توفیق الهی دانست و تصریح کرد:  با روش و رفتار صحیح ، با کردار و اخلاق دینی مددجویان را در امر اشتغال ، فرهنگی ، امور اعتقادی و باورهای مذهبی جذب نمائید تا ضمن کاهش آسیب در زندانها زمینه اصلاح و تربیت آنان نیز فراهم گردد.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه توصیه های مدیریتی بسیار مهمی در خصوص انجام بهینه  فعالیتها در تمامی حوزه های کاری مطرح نمود وبه سوالات کارکنان پاسخ داد.