معاون هماهنگی امور استان های ستاد اقامه نماز در جمع مددجویان زندان بجنورد: تنها پناهگاه انسان برای ایمن و مصون بودن از حملات شیطانی نماز است

دریس معاون هماهنگی امور استانهای ستاد اقامه نمازکشور با سفر به خراسان شمالی در معیت مجتبی محمدی مدیر کل زندانهای استان درزندان مرکزی بجنورد نیز حضور یافت و ضمن سخنرانی برای مددجویان از برکات نماز و شیوه های دعوت به این فریضه الهی سخن گفت.

معاون هماهنگی امور استانهای ستاد اقامه نمازکشور با تکیه بر روایات و احادیثی از ائمه معصومین(ع)، تنها پناهگاه انسان را برای ایمن و مصون بودن از حملات شیطانی را نماز دانست و خاطر نشان ساخت:کسانی می توانند راه رستگاری را پیشه کنند که در اقامه نماز خشوع داشته باشند .

معاون هماهنگی امور استانها و روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشوردر ادامه سخنان خود ضمن تشریح راهکارهای حضور قلبی در اقامه نماز تصریح کرد: نماز انسان باید مخاطب ،انگیزه و هدف داشته باشد و از مستمعین حاضر در جلسه خواست تا با اقامه نماز اول وقت و مشارکت در نماز جماعت بر اهمیت و اثربخشی این فریضه الهی بیفزایند.

 وی با بیان اینکه خداوند همه نعمتها را به انسان داده است و تنها وظیفه انسان عبادت و بندگی است ابراز کرد: در بیان اهمیت نماز همین بس که نماز ستون خیمه دین و واجب مطلق است به این معنی که واجبی است که وجوب آن هیچ قید و شرطی ندارد.

معاون هماهنگی امور استانها و روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشوردر خاتمه سخنان خود در جمع مددجویان زندان بجنورد با بیان اینکه برپایی نماز جماعت در زندانها گام بزرگی در جلوگیری از بازگشت زندانیان به زندان بوده است، تصریح کرد: انتظار می‌رود با تداوم برگزاری نماز جماعت در زندانها شاهد کاهش افسردگی در بین زندانیان باشیم.

گفتنی است در این مراسم، حجت الاسلام رضا احمدی فرد، مسئول ستاد اقامه نماز خراسان شمالی،  منصوری سرپرست اداره امور فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان  ، حاتمی رئیس زندان بجنورد و مسئولین و کارشناسان زندان نیز حضور داشتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*