معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی در دیدار با مدیر کل زندانها : همکاری فرمانداران و دستگاههای اجرایی استان در کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

دکترولی الله حیاتی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی در دیدار با مدیر کل زندانهاو اقدامات تأمینی و تربیتی استان بر استفاده حداکثری از ظرفیت خیرین ونیکوکاران و برگزاری جشن های گلریزان در سطح استان تأکید نمود.

در این دیدار که در محل استانداری خراسان شمالی و با حضور آریان مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی و یغمایی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری برگزار گردید مجتبی محمدی مدیر کل زندانهای استان در گزارشی از آزادی ۳۰۹ زندانی جرائم غیر عمد در سال ۱۳۹۷ خبر داد و اعلام داشت : با همراهی و کمک خیرین ونیکوکاران و تلاش مضاعف انجام گرفته در مجموعه ستاد دیه استان تعداد آزادی زندانیان در مقایسه با سال قبل از یک رشد ۲۴ درصدی برخوردار شده است.

دبیر هیئت امناء ستاد دیه استان تلاش در به حداقل رساندن محکومین به پرداخت دیه در جرائم غیر عمد و همچنین آزادی محکومین زن در جرائم غیر عمد را از جمله برنامه های تحقق یافته ستاد دیه در سال ۹۷ دانست و اظهار داشت : در تلاش هستیم تا با کمک خیرین ونیکوکاران ،به ویژه حضور بانوان خیر و نیکوکار در جشن های گلریزان شاهد آزادی حداکثری مددجویان جرائم غیر عمد باشیم.

در این نشست حیاتی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی نیزدر سخنانی ضمن تأکید بر استفاده از حداکثر ظرفیت خیرین و نیکوکاران در کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، این اقدام را ارزشی و بابی در حوزه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی دانست.

حیاتی ضمن تأکید بر حضور همه اقشاردر این سنت حسنه از همکاری  و مشارکت فرمانداران و دستگاههای اجرایی در این اقدام خیر و خداپسندانه خبر داد.