مدیر کل زندان های خراسان شمالی : با داشتن تفکر بسیجی و روحیه جهادی راه رسیدن به تعالی و پیشرفت تسهیل می شود

در اجرای برنامه های ستادی سازمان زندان های و اقدامات تامینی و تربیتی کشور نشست مشترک همکاری سپاه حضرت جواد الائمه (ع) با اداره کل زندان های استان خراسان شمالی  در سالن جلسات اداره کل زندان های با حضور تعدادی از نمایندگان سپاه حضرت جواد الائمه (ع) ، مدیر کل زندان ها و رؤسای ستادی اداره کل برگزار شد .

محمدی مدیر کل زندان ها ی خراسان شمالی در ابتدای این نشست ضمن گرامیداشت حماسه عملیات مرصاد به کار جهادی و عملیاتی در زندان ها اشاره نمود و با بیان اینکه با داشتن تفکر بسیجی و روحیه جهادی راه رسیدن به تعالی و پیشرفت تسهیل می شود خاطر نشان ساخت : تفکر بسیجی و روحیه جهادی در زندان های استان حاکم است  و تغییر نگرش و فکر زندانیان و بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه با ارائه خدمات اصلاحی ، تربیتی و حمایتی رفاهی در راس برنامه های زندان های استان می باشد .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی تصریح کرد : دیدگاه رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور نیز استفاده از حد اکثری ظرفیت اقشار مختلف گروه های جهادی و بسیج است و ما نیز در سطح زندان های استان در تلاش هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت دیگر نهاد ها  بویژه گروه های جهادی در راستای کمک به آقشار آسیب پذیر جامعه و زندانیان خدماتی ارائه نمائیم .

حاتمی نماینده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) نیز در این نشست ضمن گرامیداشت سالروزعملیات مرصاد با ارائه گزارشی اجمالی از ظرفیت و فعالیتهای اقشار مختلف بسیج خاطر نشان ساخت : بسیارخرسندیم از این که بتوانیم با استفاده از ظرفیت بسیج خدماتی را به قشر آسیب دیده جامعه بویژه زندانیان ارائه نمائیم .

وی با اشاره به دو راهبرد موجود در پیش روی بسیج خاطر نشان ساخت : در هر عرصه ای که نیاز باشد بسیج در میدان است و خدمات  ارائه می نماید و خدمت رسانی بسیج به مردم نسبت به سنوات گذشته از بسیار چشمگیر بوده است و رمز موفقیت ما در مقابل دشمن نیز در حوزه های مختلف خدمت رسانی و امید آفرینی در مردم بوده است .

شایان ذکر است در این نشست پس از تبادل نظر در حوزه های مختلف مقرر گردید با انعقاد تفاهم نامه ای فی مابین سپاه حضرت جوادالائمه (ع) و اداره کل زندان های خراسان شمالی در حوزه های مختلف حقوقی ، پزشکی ، دندان پزشکی ، روانشناسی  ، عمرانی ، مشاوره ، اشتغال در روستا ها ، مددکاری و وکالت به خانواده زندانیان ، سربازان و زندانیان خدماتی ارائه گردد . پایان خبر/ م