مدیر کل زندان های خراسان شمالی در جمع مددجویان کانون اصلاح وتربیت بجنورد : اصلاح و تربیت در سایه قرآن کریم

در راستای انس بيشتر مددجويان با تعاليم قرآن كريم ، تشویق و ترغیب آنان به شرکت در فعالیت های قرآنی ، محفل انس با قرآن با حضورمحمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی ، منصوری سرپرست اداره فرهنگی  و تربیتی اداره کل ، مسئولین و مددجویان درکانون اصلاح و تربیت بجنورد برگزار شد .  

در ابتداء این محفل سجادی رئیس کانون اصلاح و تربیت بجنورد ضمن تقدیر از محمدی مدیر کل زندان های استان به جهت توجه ویژه به فعالیتهای قرآنی و فرهنگی در زندان ها و فراهم نمودن بستر لازم جهت برگزاری اینگونه محافل در جمع مددجویان ، این اقدامات ارزنده را در بازگشت سعادتمندانه زندانیان به آغوش خانواده و جامعه بسیار موثر دانست .

اين مراسم با تلاوت آياتی چند از كلام الله مجيد توسط فلاح قاری نوجوان و ممتاز استانی شروع و در ادامه مدیر کل زندان های استان درخصوص اهميت و جايگاه قرآن و لزوم گسترش آن در بين زندانيان سخنانی ایراد نمود .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی  فعاليت و تلاش روحانيون دراین مرکز  را مايه دلگرمی و توسعه فرهنگ قرآن در بين مددجویان دانست و از تلاش آنان در راستای ترویج فرهنگ نورانی قرآن کریم تشكر نمود .

 محمدی در خاتمه سخنانش افزود : یکی از بهترین راهکارها در کمک به بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه ، استفاده از کلام الهی در برنامه‌های اصلاحی و تربیتی زندان‌ها است که خوشبختانه این مهم در مراکز اصلاحی و تربیتی به عنوان یک اصل مورد توجه قرار گرفته است .

گفتنی است در خاتمه این مراسم از مددجویان فعال در امورات فرهنگی با اهداء هدایایی تقدیر شد . پایان خبر / م