مدیر کل زندان های خراسان شمالی در آئین اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان مرد زندان های منطقه یک کشور : توجه به سلامت کارکنان، نتایج مثبتی را برای سیستم در پی خواهد داشت

آئین اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان مرد زندان های منطقه یک کشور با حضورمحمدی مدیرکل زندان های خراسان شمالی ، نمایندگان اداره کل زندان های خراسان رضوی و جنوبی ، مسئولان ستادی اداره کل و شرکت کنندگان در سالن ورزشی خانه والیبال مجتمع ورزشی شهید علیدخت بجنورد برگزار شد .

دراین آئین محمدی مدیر کل زندان های خراسان شمالی هدف از برگزاری این مسابقات را تقویت روحیه خدمتی کارکنان عنوان کرد و گفت : برای ارتقاء روحیه خدمتی کارکنان زندانها برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف یک ضرورت است.

محمدی به نقش ورزش در پیشگیری از فرسودگی شغلی نیز اشاره کرد و گفت: ورزش می تواند بر کاهش فشارهای روانی موثر باشد و هزینه کردن برای ورزش نوعی سرمایه گذاری است و سلامت کارکنان را تضمین می کند.

مدیر کل زندان‌های استان در ادامه با تاکید بر توجه به سلامت جسم در کنار سلامت روح مددجویان، افزود: در آیین‌نامه سازمان زندان‌ها توجه بسیاری به امر ورزش در زندان‌ها شده و بدین منظور در زندان های خراسان شمالی زیرساخت‌های مناسبی برای ورزش زندانیان فراهم شده و مسابقات متعددی در رشته‌های مختلف ویژه مددجویان، پرسنل وظیفه و کارکنان برگزار می‌شود .

رئیس ستاد مسابقات والیبال کارکنان کارکنان مرد زندان های منطقه یک کشور در ادامه با بیان این که ورزش در زندان‌ها نقش مهمی در کنترل و کاهش آسیب و رفتارهای پرخطر دارد ، تصریح کرد : ورزش و سلامتی یکی از ارکان برنامه های فرهنگی و تربیتی زندان ها و مراکز تأمینی و تربیتی است .

گفتنی است در مراسم اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان مرد زندان های منطقه یک کشورکه به میزبانی اداره کل زندان های خراسان شمالی در شهرستان بجنورد برگزار شد ، تیم های خراسان رضوی ، جنوبی و شمالی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کرده و از سوی مدیر کل زندان های استان مورد تقدیر قرار گرفتند . پایان خبر * م