مدیر کل زندان های خراسان شمالی درجمع مسئولین فرهنگی و تربیتی: محوریت بخشی به نماز در امور فرهنگی

با هدف ارتقاء نشاط و بالا بردن روحیه و توان خدمتی ، اردوی یک روزه مسئولین و کارکنان فرهنگی زندان های خراسان شمالی در روستای سرسبز و گردشگری روئین برگزار شد .

محمدی مدیر کل زندان های خراسان شمالی به اتفاق حجت‌الاسلام احمدی فرد رئیس ستاد اقامه نماز استان و سجادی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی نیز در نماز ظهر به جمع شرکت کنندگان در این اردوی یک روزه پیوستند و نماز ظهر و عصر به جماعت حجت‌الاسلام احمدی فرد رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی اقامه و برگزارشد .

محمدی مدیر کل زندان های استان در جمع مسئولین و کارکنان فرهنگی و تربیتی زندان های استان محوریت امورات و برنامه های فرهنگی را در نماز برشمرد و خاطر نشان ساخت : محوریت بخشی به نماز در امور فرهنگی، ثمرات بسیاری دارد و تنها در خود نماز خلاصه نمی‌شود لذا فعالیتهای دینی و مذهبی، آموزشی و فرهنگی نقش مهمی در اصلاح و تربیت مجرمین دارد.

حجت‌الاسلام احمدی فرد رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی نیز پس از مدیر کل زندان های خراسان شمالی در سخنانی به راهکارهای تاثیر بر افکار افراد اشاره نمود و ایجاد انگیزه ، بیان داستان و بیان نعمتهای پروردگار را از جمله این راهکارها برشمرد .

شایان ذکر است در خاتمه این اردو از سوی مدیر کل زندان های استان از شرکت کنندگان در اردو تقدیر بعمل آمد . پایان خبر