مدیر کل زندان های خراسان شمالی : جانبازان و ایثارگران نماد اسوه های صبر و مقاومت هستند

همزمان با ایام ا… مبارک فجر ، مدیرکل زندان های استان خراسان شمالی به همراه جمعی از مسئولین با خانواده ایثارگران دیدار و گفتگو کرد.

محمدی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایام ا… دهه مبارک فجر و با بیان اینکه پایداری نظام جمهوری اسلامی به ایثارگری شهدا و جانفشانی آنها وابسته است ، امنیت، عزت، سرافرازی، پیشرفت و استقلال ایران اسلامی را مدیون شهدا دانست و گفت: شهدا استوانه‌های مستحکم امنیت و استقلال جامعه ما هستند ، از اینرو حفظ فرهنگ تکریم واحترام به شهدا ، خانواده آنها و ایثارگران وظیفه همه ماست و باید برای تبیین این فرهنگ ارزشمند تلاش نماییم.

 مدیر کل زندان های استان تصریح کرد : جانبازان و ایثار گران ، نماد اسوه های صبر و مقاومت هستند و روحیه جهادی و انقلابی این عزیزان باید الگوی جوانان قرار بگیرد.

در این دیدار ایثارگر سرافراز اسلام محمد ولی کرامتی که فرزند وی از کارکنان اداره قضایی اداره کل زندان های استان می باشد، خاطراتی از دوران دفاع مقدس و ایثارگری های رزمندگان نقل نمود .

شایان ذکر است که با برنامه ریزی انجام شده از سوی پایاگاه مقاومت بسیج اداره کل زندان های استان به مناسبت های مختلف مدیرکل زندان های استان و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج با حضور در منازل کارکنان ایثارگر و شاهد ،مقام شهداء ، ایثارگران و جانبازان را گرامی میدارند.  پایان خبر / م