مدیر کل زندان های خراسان شمالی : ایام الله دهه فجر یکی از شاخصه های مهم و تعیین کننده در قدرت ملی و بین المللی و پشتوانه محکمی برای حفظ و صیانت از جمهوری اسلامی ایران

آئین افتتاح برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور محمدی مدیر کل زندان های استان ، حجت الاسلام سالاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ، رؤسای ستادی و جمع کثیری از مددجویان در محل نمازخانه زندان بجنورد برگزار شد .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تأکید بر اجرای برنامه های مفرح و موثر در این ایام اظهار کرد: دهه فجر از روزهای بی نظیر تاریخ انقلاب اسلامی و بعنوان عید بزرگ و میراث بنیانگذار جمهوری اسلامی است که در تاریخ ملت ایران ماندگار شده است و نباید روزهای انقلاب و بویژه دهه مبارک فجر در گذر زمان به فراموشی سپرده شوند، بلکه باید هرسال بهتر و پررنگ تر از سالهای گذشته این مناسبت گرامی داشته شود.

محمدی افزود : بزرگداشت ایام الله دهه فجر و روز ۲۲ بهمن یکی از شاخصه های مهم و تعیین کننده در قدرت ملی و بین المللی و پشتوانه محکمی برای حفظ و صیانت از جمهوری اسلامی است.

رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر زندان های خراسان شمالی در ادامه اظهار داشت: ما باید انقلاب را به عنوان یک امانت به نسل نوجوان و جوان بسپاریم وتلاش نماییم نسل های آینده  انقلاب را نیز از خدمات و دستاوردهای این انقلاب شکوهمندآگاه سازیم.

گفتنی است حجت الاسلام سالاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این مراسم ضمن برشمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران از اجرای ۱۰هزارو ۷۴۱ برنامه توسط دستگاههای اجرایی در سطح استان خبر داد .

شرکت در مراسم محوری آغازین دهه مبارک فجر در مرکز استان ، دیدار با نماینده محترم ولی فقیه و حضور در گلزار شهدا، از دیگر برنامه های مدیر کل زندان های استان در اولین روز از گرامیداشت یوم ا… دهه فجر بود . پایان خبر / م