مدیر کل زندانها ی خراسان شمالی در جمع کارکنان زندان اسفراین : شغل زندانبانی از جمله مشاغل سخت و طاقت فرسا ولی پر اجر و ثواب است

مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی در برنامه مدون خود مبنی بر بازدیداز زندانهای استان با سفر به شهرستان اسفراین از زندان این شهرستان بازدید و با پرسنل و مدجویان این زندان به گفتگو پرداخت.

در جریان این بازدید که کلیه قسمت های زندان از جمله برجهای دیدبانی و بند باز مورد بازدید قرار گرفت مجتبی محمدی با حضور در اندرزگاه این زندان و در یک مواجهه حضوری با مددجویان ضمن استماع درخواست مطروحه از سوی مددجویان دستورات لازم را در راستای حل این در خواستها صادر نمود.

محمدی مدیر کل زندانهای استان در جمع پرسنل زندان اسفراین به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در نظام زندانبانی پرداخت و ضمن بیان تفاوت ها و رویکرد اصلاح گرایانه زندانبانی امروزی، اذعان داشت: اصلاح و بازگشت سالم زندانیان به جامعه توأم با رعایت حقوق شهروندی و حفظ کرامت انسانی یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب در تغییر شیوه های مدیرت زندان بوده است که نتایج مطلوب و درخشان آن مشهود است.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در جمع کارکنان زندان اسفراین توجه به کرامت انسانی را پایه و اساس زندانبانی اسلامی دانست و اعلام داشت : در زندان با افرادی سروکار داریم که در جامعه، هنجارهای اجتماعی را رعایت نکرده اند و باید با آموزش مناسب، هنجارها را برای آنها نهادینه نمائیم و این کاری سخت و طاقت فرسا می باشد.

محمدی اظهار داشت : شغل زندانبانی از جمله مشاغل سخت و طاقت فرسا ولی پر اجر و ثواب است چرا که زندانبانان افرادی را پذیرش و تحمل می کنند که جامعه با این وسعت و بزرگی تحمل آنها را نداشته است .
وی افزود: زندانیان با کوله باری از مشکلات وارد زندان می شوند و برای حل این مشکلات کارکنان زندان با خدمتی ایثارگرانه و تلاشی جهادگونه، اقدام می کنند.
شایان ذکر است در خاتمه این بازدید مدیر کل زندانهای استان و هیئت همراه از زندان قدیم اسفراین که تخلیه می باشد نیز بازدید کردند  .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*