مدیر کل زندانهای خراسان شمالی : ۱۱۳۴ مددجوی زندانهای استان مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند

محمدی مدیر کل زندانهای استان در گفتگویی کوتاه با روابط عمومی این اداره کل از مشمول عفو ۱۱۳۴ نفر از زندانیان استان خراسان شمالی خبر داد .

مدیر کل زندانهای استا اظهار داشت: برابر دستور ریاست محترم قوه قضائیه و با تلاش و همت شبانه روزی مسؤولین زندانها و نیز دادستانهای حوزه های قضایی استان، و تاکید رئیس کل محترم دادگستری استان ، از تعداد ۱۱۳۴ نفر مشمولین دستورالعمل عفو مقام معظم رهبری بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، تعداد ۶۹۳ نفر از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده‌های خود بازگشتند و تعداد ۴۳۳ نفر نیز مشمول تخفیف مجازات و از رافت اسلامی برخوردار شدند.

محمدی مدیر کل زندانهای استان افزود: اعمال هدفمند عفو و بخشودگی و تخفیف مجازات یکی از اهرم های مهم در اصلاح و تربیت مددجویان است.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در خاتمه این گفتگوی کوتاه با بیان اینکه عنایت خاص و توجه ویژه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و اعطای عفو عمومی و گسترده باعث شد تا بخش عظیمی از زندانیان کشور مشمول رأفت و رحمت اسلامی قرار گرفته و از زندان آزاد شوند تاکید کرد : استفاده از بخشنامه های عفو و بخشودگی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ های موجود به‌ طور هدفمند می تواند در کاهش جمعیت کیفری مؤثر باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*