مدیر کل زندانهای خراسان شمالی : سازمان زندانها پیشرو در کاهش آسیب های اجتماعی

جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر استان با حضور محمدی مدیر کل زندانهای استان خراسان شمالی ، روسا و مسئولین ستادی و زندانهای تابعه استان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

در ابتدای جلسه منصوری دبیر ستاد گزارش مبسوطی از فعالیتهای صورت گرفته در زندانهای استان را ارائه نمود .

در ادامه محمدی مدیر کل زندانهای استان فلسفه تشکیل ستاد کاهش آسیب رفتارهای پر خطر در سطح زندان های کشور را با هدف شناسایی آسیب ها و رفع آن جهت تسهیل در ارائه خدمت هر چه بیشتر و ایجاد سلامت روحی، روانی و جسمی زندانیان دانست و اظهار داشت :سازمان زندانها در حوزه برنامه های کاهش آسیب پیشرو است و در این خصوص اقدامات برجسته ای صورت گرفته است .

مدیرکل زندان های استان خراسان شمالی با اشاره به سیاست های کلی سازمان در راستای کاهش آسیب رفتارهای پر خطر در زندان ها اظهار داشت: باید تلاش کنیم از همه امکانات و ظرفیت های موجود در راستای اصلاح و بازسازی شخصیت زندانیان استفاده شود .

محمدی فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی در زندانها را از اولویت های مهم سازمانی در راستای اثربخشی برنامه های اصلاحی و تربیتی دانست و خاطر نشان ساخت : یکی از فرایندهای زندانبانی که سریعتر از دیگر برنامه ها به اصلاح و بازسازی شخصیتی می انجامد، تقویت اشتغال و حرفه آموزی در سطح زندانهاست.

مدیر کل زندانهای استان با اشاره به عملکرد مناسب زندانهای استان در حوزه کاهش آسیب رفتارهای پرخطر گفت: ارتباط موثر کاری در هر مجموعه ای رمز موفقیت و بالندگی است و انتظار می رود با بسترهای پیش آمده اغلب فعالیت ها رونق بیشتری بگیرند.

در جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر استان بخش های مختلف از جمله بهداشت و درمان، فرهنگی و تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی، اقدامات تأمينی، قضایی و اجرای احکام، امور انتظامی ، منابع انسانی، اعتبارات و انفورماتیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در ادامه هر یک ازاعضای ستاد دیدگاههای خود را جهت بهبود اهداف سازمانی در راستای برنامه های کاهش آسیب رفتارهای پر خطر بیان نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*