مدیر کل زندانهای خراسان شمالی : دفاع مقدس برگ زرین و پرافتخار در تاریخ ایران و نظام جمهوری اسلامی است

همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان زندانهای خراسان شمالی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان بجنورد به مقصد کوه دو برار با حضور مدیر کل زندانهای استان برگزار شد .

محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در سخنانی در جمع کارکنان و خانواده آنان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت اباعبدالله‌الحسین(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : رشادت و جانفشانی ملت عزیز ایران در هشت سال دفاع مقدس فراموش نشدنی است .

مدیر کل زندانهای استان با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس برگ زرین و پرافتخار در تاریخ ایران و نظام جمهوری اسلامی است تصریح کرد : در این ایام پرفضیلت باید در راستای شعائر اسلامی و مذهبی گام برداریم.

وی با اشاره  به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت : همه ما وظیفه داریم ضمن بزرگداشت این ایام فرهنگ همبستگی و غیرتمندی شهدا و خانواده آنان را به نسل های جوان که آن دوران را ندیده اند منتقل کنیم .

محمدی در ادامه با اشاره به برنامه های فرهنگی و ورزشی زندانهای استان افزود: هدف از ورزش همگانی قرار دادن نشاط در سبد خانواده است و ورزش همگانی باعث نشاط جامعه و خانواده می شود .

نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام ، پذیرایی از شرکت کنندگان و برگزاری مسابقات متنوع برای فرزندان کارکنان و تقدیر از بسیجیان با اهداء هدایا از برنامه های پایانی این مراسم بود .