مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در کمیته اشتغال و حرفه آموزی: اشتغال گوهر ارزشمند فرایند اصلاح و تربیت

کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندانهای خراسان شمالی به ریاست پژمان پروین مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان و دیگر اعضاء کمیته در محل سالن جلسات اداره کل زندانها برگزار و بر بهره وری مناسب از ظرفیتهای ایجاد شده در زندانهای استان تأکید گردید.

در این جلسه پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان در سخنانی به بازتوانی و توانمند سازی زندانیان و خانواده هایشان اشاره نمود و اظهارداشت: بسترهای مناسب در راستای اشتغال پایدار در زندانها ایجاد شده و حال مسئولین اشتغال و رؤسای زندانها باید تلاش نمایندتا از هر متر فضای فیزیکی ایجاد شده نهایت بهره برداری را نمایند .

وی پیشرفت را ماحصل تلاش و اهتمام راسخ دانست و از مسؤلین اشتغال در زندانها خواست تا با اهتمام و پشتکار بیشتر به دنبال پیشرفت در این حوزه مهم تربیتی و اجتماعی باشند.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در ادامه به فواید مهم اشتغال و نقش مؤثر آن در توانمند سازی زندانیان پرداخت و اظهار داشت: اگر در حوزه اشتغال زندانیان به درستی و با ظرافت ویژه فعالیت نماییم قطعاً مسیر کمک به خانواده زندانیان را تغییر داده ایم.

رئیس شورای اشتغال و حرفه آموزی زندانهای خراسان شمالی اشتغال را یک گوهر ارزشمند در فرایند اصلاح و تربیت و بازتوانی مددجویان دانست ودر ادامه به نقش کلیدی اشتغال در کمک به کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه نیز اشاره نمود .

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی خطاب به رؤسای زندانهای حاضر در جلسه به موضوع مهم تبیین فلسفه و جایگاه اشتغال و حرفه آموزی در چرخه اصلاح و تربیت در بین کارکنان ومسؤلین مربوطه اشاره نمود و از آنان خواست تا با نگاهی متفاوت تر نسبت به گذشته به این موضوع خاص ومهم بپردازند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*