مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در نشست تخصصی فرماندهان یگان حفاظت : جدیت بیشتر در انجام امور و تقویت پایداری، سهولت در دستیابی به اهداف را به همراه دارد

نشست تخصصی فرماندهان یگان حفاظت زندانهای خراسان شمالی با حضور پژمان پروین مدیر کل زندانها در محل سالن جلسات اداره کل زندانها برگزارگردید .

نشست تخصصی فرماندهان یگان حفاظت

نشست تخصصی فرماندهان یگان حفاظت

در این نشست تخصصی پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان در سخنانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان بویژه شهید مدافع حرم شهید محسن حججی ، ایثار و ولایت مداری این شهید والا مقام را نقشه راهی در حفظ و کیان نطام مقدس جمهوری اسلامی دانست و اعلام داشت: وظیفه ماست تا با مسؤلیت پذیری بیشتر در وظایف محوله دین خود را به این نظام ارزشی که ماحصل رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدای والامقام است ادا کنیم.
مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در ادامه به موضوع امنیت پایدار در زندانها اشاره نمود و خطاب به فرماندهان یگان حفاظت زندانها، سطحی نگری و روزمرگی را دو آفت مهم در کاهش ضریب امنیتی دانست و اعلام داشت: در مقوله ایجاد امنیت پایدار باید کلیه امور اجرایی با پشتوانه شناخت عمقی از وضعیت موجود باشد.
پژمان پروین هدفمند و تخصصی شدن و ایجاد سلسله مراتب و وحدت فرماندهی را مهمترین دستاورد یگان حفاظت در مجموعه زندانها دانست و اعلام داشت:در شرایطی انجام امور اصلاحی وتربیتی اجرایی خواهد شد که پشتوانه آن ایجاد نظم،آرامش ونهایتاً امنیت پایدار باشد و این رسالت یگان حفاظت در مجموعه زندانهاست.
مدیرکل زندانها هوشیاری،تیزبینی ، آینده نگری و آمادگی جسمانی را لازمه یک نیروی موفق در یگان حفاظت دانست و از فرماندهان یگان حفاظت زندانهای استان خواست تا با احاطه بیشتر در بعد نیروی انسانی،توانمندی ها و ضعف های یگان تحت امر خود را در حوزه نیروی انسانی شناسایی و مأموریت ها را بر اساس توانمندی ها محول نمایند.
نشست تخصصی فرماندهان یگان حفاظت

نشست تخصصی فرماندهان یگان حفاظت

نظارت بیشتر بر عملکرد نیروهای شیفتی ، اجرای به موقع طرحهای امنیتی از جمله طرح احضار پرسنل، کنترل و نظارت بیشتربر اعزام و بدرقه محکومین ومتهمین، نظارت بر رفتار و عملکرد پرسنل وظیفه،اجرای مانورهای مشترک به منظور آمادگی بیشتردر برابر حوادث، استمرار بازرسی های غیر مترقبه از محل اسکان مددجویان و پرسنل وظیفه و نظارت بیشتر بر ورود و خروج زندانها از جمله مواردی بود که در این نشست از سوی مدیر کل زندانها مورد تأکید قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*