مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی سربازان : اخلاق اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهید

در راستای دستور العملهای سازمانی و اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی و به منظور تقویت روحیه خدمتی و حفظ آمادگی جسمانی سربازان زندانهای خراسان شمالی مسابقات ورزشی استانی با حضور ۵۸ نفر از سربازان منتخب به میزبانی زندان شیروان برگزار شد .

محمدی مدیرکل زندانهای استان در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات گفت: خوشایند سازی خدمت مقدس سربازی ، ایجاد انگیزه، ترغیب سربازان به ورزش، ارتقای آمادگی جسمانی، نهادینه کردن فرهنگ ورزش در رشته های مختلف در بین سربازان زندانهای استان از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با اشاره به نقش ورزش در سلامتی جسم و روح اظهار داشت : رشد کمال اخلاقی و معنوی و ارتقای شخصیت و روان ، در ورزش و فعالیت های جسمی و حرکتی نهفته است و ورزش صرفاً پرورش جسم و فیزیک و ساختار بدنی انسان نیست بلکه پرورش و تربیت جسم و تن آدمی به منظور رشد و شکوفایی توانایی ها و استعدادهایش برای بهتر و مفید زندگی کردن در جامعه است.

وی افزود: ورزش باعث می شود انسان از فرد گرایی و خود محوری فاصله بگیرد و سربازان وظیفه زندان بر اساس رسالتی که بر عهده دارند می بایست همیشه از سلامت و آمادگی جسمی و روحی مناسب برخوردار باشند و یقینا برگزاری این گونه مسابقات به حفظ این آمادگی کمک شایانی و قابل توجهی خواهد نمود.

گفتنی است این دوره از مسابقات در رشته های فوتسال ، دارت ، پرش طول و دوی یکصد متر برگزار و در نهایت تیم کانون اصلاح و تربیت مقام اول ، زندان شیروان مقام دوم و زندان بجنورد مقام سوم را به خود اختصاص دادند .همچنین در مراسم اختتامیه لوح تقدیر، کاپ و جوایز ویژه ای توسط مدیر کل زندانهای استان  به  تیم و نفرات برتر  این مسابقات اهدا شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*