مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در دیدار با خانواده های معظم شاهد شاغل در زندان های استان: تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه و تکلیف است.

محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی به اتفاق هیئت همراه و شبانه با حضور در منزل شهیدان نیازی ، کربلائی و علائی فر  با برادر و فرزندان آنان که امروز در اداره کل و زندان بجنورد ودر عرصه اصلاح و تربیت شاغل می باشنددیدار و از نزدیک با آنان به گفتگو پرداخت.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در این دیدار، تکریم وقدر شناسی از خانواده معظم شهدا را فضیلتی بزرگ و ارزشمند دانست و خاطرنشان ساخت: تکریم شهیدان  و خانواده شهدا یک فریضه و تکلیف برای همه است و در این راستا ما در آموزه‌های دینی، سیره اهل‌بیت و سیره بزرگان تکریم به خانواده شهدا را داریم و نگاه ما بایستی به این خانواده‌ها، در حوزه‌های قضایی، اجتماعی و مدیریتی، نگاه ویژه باشد.

مجتبی محمدی همچنین با عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه مبارک فجر  جان فشانی ها و سلحشوری های رزمندگان را در هشت سال دفاع مقدس نماد بارز استقامت و وفاداری در انقلاب اسلامی دانست و اعلام داشت: حضور فرزندان شاهد در مجموعه های اداری کشور مایه خیر و برکت و زنده نگه داشتن عطر و یاد شهدا است.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی در ادامه ، ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

در این دیدارها مدیر کل زندانهای خراسان شمالی به رسم یاد بود لوح سپاس به همکاران شاغل در زندان بجنورد و اداره کل اهداء نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*