مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در دیدار با خانواده های معظم شاهد شاغل در زندان شیروان:تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی ارزشمند

پژمان پروین مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در اولین آدینه از آبان ماه و با سفر به شهرستان شیروان با خانواده های معزز شاهد،شاغل در زندان شیروان دیدار نمود.

دیدار با خانواده شهید بزم آرا

در جریان این دیدار که مدیر کل زندانهای استان خراسان شمالی را رئیس اداره فرهنگی و تربیتی و رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان همراهی می نمودند با حضور در منزل شهیدان عبدالهی،بزم آرا و نوروزی با فرزندان آنان که امروز در زندان شیروان ودر عرصه اصلاح و تربیت شاغل می باشنددیدار و از نزدیک با آنان به گفتگو پرداخت.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در این دیدار تکریم وقدر شناسی از خانواده معظم شهدا را فضیلتی بزرگ و ارزشمند دانست و خاطرنشان ساخت:امنیت، آسایش ،رفاه و استقلال کشور مدیون و مرهون خون شهداست و وظیفه ماست تا بازماندگان آنان را همواره مورد تکریم قرار دهیم.

دیدار با خانواده شهید عبدالهی

پژمان پروین جان فشانی ها و سلحشوری های رزمندگان را در هشت سال دفاع مقدس نماد بارز استقامت و وفاداری در انقلاب اسلامی دانست و اعلام داشت: حضور فرزندان شاهد در مجموعه های اداری کشور مایه خیر و برکت و زنده نگه داشتن عطرو یاد شهدا است.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در گفتگو با فرزندان شاهد شاغل در زندان شیروان اظهار داشت:فرزندان شهدا به عنوان فرزندان قهرمانان این کشور مدال زرینی بر سینه دارند،لذا باید در تمام امور شخصی و اداری خود الگویی مناسب و مثال زدنی در جامعه باشند.

دیدار با خانواده شهید نوروزی

در این دیدارها مدیر کل زندانهای خراسان شمالی به رسم یاد بود به هرکدام از فرزندان شاهد شاغل در زندان شیروان لوح سپاس به رسم یادبود اهداء نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*