مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در جمع کارکنان زندان اسفراین:ارتقاء انگیزه خدمتی و کاهش فشار محیطی زندان دغدغه مهم و اصولی در صیانت از کارکنان

پژمان پروین مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی به منظور شرکت در شورای تأمین شهرستان اسفراین به همراه رئیس حفاظت و اطلاعات، فرمانده یگان حفاظت،و رئیس مرکز خدمات اجتماعی به این شهر سفر و پس ازشرکت در جلسه شورای تأمین در زندان شهرستان اسفراین نیز حضور یافت.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در جمع کارکنان زندان شهرستان اسفراین در سخنانی ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته به منظور آماده سازی و بهره برداری زندان جدید این شهرستان،به سفر ریاست سازمان زندانها و مسؤلین سازمانی به منظور افتتاح و بهره برداری از اقدامات انجام شده در هفته گذشته اشاره نمود و اعلام داشت:منویات ریاست محترم سازمان درآئین افتتاحیه رسالت و وظیفه ما را در حوزه زندانبانی اسلامی دو چندان نموده است.

پروین ضمن تشکر از همراهی کارکنان در مجاهدت های صورت گرفته در دو ساله اخیر از بهره برداری زندان جدید این شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد و اعلام داشت: نگاه به رفاه شغلی کارکنان یکی از مهمترین دغدغه های مدیریتی بوده و تلاش نموده ایم با فضاهایی که ایجاد شده ضمن ارتقاء انگیزه کارکنان کاهش فشارهای محیطی زندان را به حداکثر ممکن برسانیم.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی توفیقات کسب شده را مدیون و مرهون عنایت باری تعالی و تلاش شبانه روزی کارکنان دانست و از تلاش و مجاهدت به عنوان رمز موفقیت و ارتقاء جایگاه سازمانی یاد نمود.

پژمان پروین در جمع کارکنان زندان اسفراین از آنان خواست تا در امور خود همواره رضایت حق تعالی را در نظر داشته باشند و ازغرور و تکبرپرهیز نمایند.

وی حفظ وضعیت موجود و ارتقاء آن را نیازمند ارتقاء سطح تفکر و انگیزه کارکنان دانست و اعلام داشت: در ساختار زندان جدید شهرستان اسفراین به این موضوع توجه جدی شده است ولازمه استفاده بهینه آن بسط و گسترش خرد جمعی و تعاون و همکاری است.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی اهداف سازمانی را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان ساخت: اکنون که به مدد باری تعالی و همکاری و همراهی مسؤلین سازمانی و استانی،بسترهای لازم برای انجام امور اصلاحی و تربیتی در زندانهای استان مهیا شده است باید اهتمام بیشتر در انجام وظایف و رسالت های سازمانی به کارببندیم و به دنبال یک بهره وری لازم از اقدامات در حال اجرا باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*