مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در بازدید از فرایند ساخت سوله های اشتغال انجمن حمایت زندانیان بجنورد: توانمند سازی خانواده مددجویان محور اصلی فعالیت های انجمن حمایت

محمدی مدیر کل زندانهای استان به اتفاق مهرپرور مدیر کل بازرسی استان ، محمد یاران دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد ، پاکدامن مدیر کل دیوان محاسبات استان و تعدادی از مسئولین و کارشناسان از سوله های در حین احداث انجمن حمایت ویژه خانواده زندانیان واقع در شهرک صنعتی فرش بجنورد بازدید و از نزدیک روند پیشرفت کار این سوله ها را مشاهده نمودند .

یاران دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد اظهار امید واری کرد تا پایان سال ۹۷ این سوله ها تکمیل و جهت به کارگیری خانواده های زندانیان در امور تولید فرش آماده گردد .

محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی نیز در حاشیه این بازدید اظهار داشت : هر شغلی که برای زندانیان و خانواده آنها ایجاد می شود ، یک آسیب از داخل زندان و چند آسیب در خارج زندان از پیرامون زندانیان و خانواده های آنان دورمی شود .

وی با بیان اینکه حمایت و کمک به خانواده زندانی نوعی کمک به جامعه است ابراز داشت: باید با کمک‌های هدفمند و تحت پوشش قرار دادن خانواده زندانیان گام بلند و اثربخشی را در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی برداشت .

محمدی در خاتمه این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجمن حمایت زندانیان شهرستان بجنورد در جهت کمک به خانواده های نیازمند زندانیان و با تاکید بر لزوم حمایت از خانواده های آنان  ایجاد اشتغال پایدار، تامین رفاه و کمک به خانواده زندانیان را محور اصلی انجمن حمایت بر شمرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*