مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در بازدید از زندان بجنورد:نگهداری صحیح اموال ورعایت صرفه جویی درزندانهای استان یک اولویت مهم کاری می باشد

محمدی مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی در اولین بازدید دوره ای از زندانهای استان به منظور نظارت بر نحوه اجرای دستور العمل ها وسیاست های راهبردی سازمانی به صورت غیر مترقبه پس از اقامه نماز جمعه در مصلی بجنورد ، از زندان مرکز استان بازدید نمود .

درجریان این بازدید سه ساعته که مدیر کل زندانهای استان را معاون اداری و مالی و رؤسای ادارات حفاظت و اطلاعات ،  بازرسی ، فرهنگی ، اداره امور کارکنان ، رئیس زندان و کلیه مسئولین قسمتهای زندان بجنورد همراهی میکردند از قسمتهای مختلف زندان از جمله یگان حفاظت ، مجتمع های اشتغال و حرفه آموزی ، مجتمع فرهنگی ، آشپز خانه ، خبازخانه و بند باز  بازدید بعمل آمد.

محمدی در خاتمه این بازدید در نشستی که با حضور مسئولین زندان بجنورد در سالن جلسات برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر بابیان اینکه تا زمانی که هدف از مصرف بیت المال مشخص نباشد امکان مدیریتی صحیح و کارآمد در این زمینه محقق نخواهد شد اظهار داشت : نگهداری صحیح اموال ورعایت صرفه جویی درزندانهای استان یک اولویت مهم کاری می باشد که همه کارکنان باید سرلوحه کاری خود قرار دهند.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه بر ضرورت حفظ و تداوم وفاق و همدلی در بین کارکنان ، رعایت تقوای الهی، سعه صدر، اهتمام جدی و رسیدگی به امور مددجویان و ارائه خدمت به خانواده آنها ، تکریم ارباب رجوع و همچنین اصلاح امور و رعایت قوانین و مقررات تاکید کرد.

محمدی در بخش دیگر از سخنان خود حفظ امنیت و رعایت مسائل امنیتی را مورد توجه و تاکید  قرار داد وتصریح کرد : اصلاح و تربیت در سایه نظم و امنیت زندان ها محقق می شود .

شایان ذکر است در اثنای این بازدید با توضیحات حاتمی رئیس زندان، مدیر کل و هیئت همراه در جریان آخرین اقدامات تامینی و تربیتی این مجموعه قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*