مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در بازدید از زندان اسفراین : تامین سلامت اجتماعی بر پایه امنیت پایدار

پژمان پروین مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی در راستای نظارت بر فعالیت های در حال انجام زندان اسفراین از این زندان بازدید و در مواجهه ای حضوری وضعیت کلیه مددجویان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

بازدید از زندان اسفراین

در جریان این بازدید که مدیر کل زندانهای خراسان شمالی را معاون اداری و مالی و رئیس مرکز خدمات اجتماعی همراهی می نمودند با حضور در شهرستان اسفراین ابتدا از زندان تازه تأسیس و آماده بهره برداری این شهرستان بازدید نمودند و در ادامه با حضور در زندان فعلی شهرستان اسفراین ضمن نظارت بر نحوه ارائه خدمات اصلاحی و تربیتی به مددجویان مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

در حاشیه این بازدید مدیر کل زندانهای استان در سخنانی هوشیاری و نگاهی جامع به امور را از جمله ملزومات کار زندانبانی دانست و خاطر نشان ساخت: سلامت اجتماعی و داشتن یک محیط جمعی عاری از تخلف در سایه سار ایجاد امنیت پایدار حاصل خواهد شد و از مراقبین و عوامل نگهبانی زندان اسفراین خواست تا ضمن رعایت حقوق شهروندی و کرامت انسانی نظم و انضباط کاری را سرلوحه کار خود قرار دهند..

رعایت بهداشت محیط و بهداشت فردی،پیشگیری از بیماری های فصلی،ارائه معاضدت های حقوقی و قضایی به مددجویان از جمله مواردی بود که مدیرکل زندانهای استان در این بازدید برآن تأکید نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*