مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان : آمادگی جسمانی مناسب لازمه کار در حوزه زندانبانی

همزمان با ایام ا… دهه مبارک فجر و در راستای گرامیداشت این ایام مسابقات ورزشی سالیانه کارکنان مرد زندانهای استان خراسان شمالی در چهار رشته ورزشی فوتسال،دو صد متر،تنیس روی میز و دارت به میزبانی اداره زندان شهرستان شیروان برگزار گردید.

اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان

اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان و تنی چند از مسؤلین زندانهای استان برگزار گردید مدیر کل زندانهای استان در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر بر پاسداشت یاد و خاطره حضرت امام و شهدای این مرزوبوم تأکید و آرامش و امنیت فعلی کشور را مدیون مجاهدت ها و از خود گذشتگی های شهدا،جانبازان و رزمندگان و ایثارگران دانست.

پژمان پروین در ادامه با اشاره به تأثیر ورزش در سلامت جسم وروح انسانها،ورزش را تضمین کننده سلامت جسمانی و معنوی دانست و شهامت،استقامت و برخورداری از عزت نفس را ازجمله فواید ورزش و فعالیت های ورزشی دانست.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در ادامه با اشاره به سیاست ها و اهداف سازمان زندانها بر همگانی نمودن فعالیت های ورزشی درسطح زندانها تأکید و از ورزش به عنوان یک مقوله مهم واثر گذاردر برنامه های اصلاحی و تربیتی یاد نمود واعلام داشت : تلفیق فعالیت های ورزشی با معنویت و برنامه های فرهنگی و اعتقادی،خروجی آن جوانمردی و روحیه پهلوانی و سخاوتمندی است.

پژمان پروین خطاب به کارکنان ورزشکار حاضر در این دوره ورزشی به پیچیدگی ها و سختی کار در محیطی همچون زندان اشاره نمودو برتداوم فعالیت های ورزشی در زندگی روزانه تأکید نمود و اظهار داشت:برای اجتناب از فرسودگی شغلی و بالابردن عزت نفس حتماً ورزش کردن را در برنامه زندگی فردی و خانوادگی خود قرار دهید.

در پایان این مراسم از تیم ها و افراد برتر این دوره از مسابقات با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان

اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان

در این دوره از مسابقات در رشته فوتسال تیم کارکنان زندان اسفراین به مقام نخست و در رشته دارت زندان بجنورد،در رشته دو۱۰۰ متر و تنیس روی میز نیز زندان اسفراین مقام نخست را به دست آوردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*