مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در آخرین برنامه زنده تلویزیونی ((قبول باشه ))شبکه اترک:نقش مؤثر صدا وسیما در فرهنگ سازی کمک به خانواده زندانیان نیازمند و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد با پخش ۳۰ برنامه زنده تلویزیونی

در ماه مبارک رمضان امسال ماه کرامت و سخاوت صدا وسیمای خراسان شمالی با مشارکت اداره کل زندانها نقش مؤثری را در راستای کمک به خانواده زندانیان نیازمند و جلب کمک های خیرین ونیکوکاران به منظور آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد ایفا نمود.
پژمان پروین مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی که در آخرین برنامه تلویریونی و به صورت زنده میهمان برنامه قبول باشه بود در سخنانی ضمن تشکر از اهتمام صدا و سیمای استان در راستای فرهنگ سازی کمک به خانواده زندانیان نیازمند و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد بر نقش مؤثر رسانه در فرهنگ سازی عمومی تأکید نمود.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در برنامه زنده تلویزیونی

مدیر کل زندانها ی خراسان شمالی با اشاره به پخش ۳۰ برنامه از شبکه تلویزیونی اترک در ماه مبارک رمضان و بیان بخشی از مشکلات خانواده زندانیان و به ویژه زندانیان جرائم غیرعمد این اقدام را کاری نو در این استان دانست و اعلام داشت: با ساخت چنین برنامه هایی باید به دنیال تغییر دیدگاهها نسبت به خانواده زندانیان و ترویج کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد باشیم.
دبیر هیئت امناء ستاد دیه در این برنامه تلویزیونی ضمن ارائه گزارشی از برگزاری جشن های گلریزان در استان خراسان شمالی از برگزاری هفت جشن گلریزان در شهرستانهای بجنورد،اسفراین،شیروان، فاروج،مانه و سملقان،جاجرم و رازو جرگلان خبر داد و خاطر نشان ساخت : اشتیاق خیرین ونیکوکاران استان در کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد باعث شد که در شهرستان رازو جرگلان برای نخستین بار این مراسم معنوی برگزار گردد.
مدیر کل زندانها در ادامه ضمن تشکر از حضور همه اقشارمختلف در جشنهای گلریزان به صورت ویژه از همراهی نماینده محترم ولی فقیه ،امامان جمعه ، مجموعه قضایی استان،رئیس کل دادگستری،رؤسای دادگستری ها،دادستانها واعضای شورای قضایی تشکر کرد و حضور استاندار،معاونین استاندار،و همراهی فرمانداران را در این مراسم معنی جلوه ای از همکاری و همدلی قلمداد نمود.
پژمان پروین رشد ۴۲ درصدی کمک های خیرین ونیکوکاران استان خراسان شمالی را در جشن های گلریزان نسبت به سال قبل نتیجه برنامه ریزی منسجم،تغییر روش ها و همراهی و همدلی مسؤلاین قضایی و اجرایی و اهتمام ویژه رسانه ملی دانست و بر استمرار این همدلی ها تأکید نمود.
کمک هفت میلیاردو چهارصد میلیون ریالی خیرین در جشن های گلریزان و آزادی همزمان ۲۰مددجوی جرائم غیر عمد در جش های گلریزان از دیگر مواردی بود که مدیر کل زندانهای استان با جضور خود در برنامه زنده تلویزیونی شبکه اترک به آن اشاره نمود.
در پایان این برنامه زنده تلویزیونی نیز با مساعدت ستاد دیه کشور و نمایندگی ستاد دیه استان موجبات آزادی تنها مددجوی زن جرائم غیر عمد زندانهای خراسان شمالی محقق گردیدو با رعایت کرامت انسانی لحظه آزادی این مددجو که به همراه طفل خردسال خود در زندان بجنورد تحمل حبس میکرد توسط لنز دوربین ها به ثبت رسید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*