مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات :هدف حفاظت اطلاعات ، پیشگیری و صیانت از مجموعه است

آیین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانهای خراسان شمالی با حضورپروین مدیر کل زندانهای استان، پوریانی معاون اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانها وایلالی حفاظت ارشد دادگستری استان و مسؤلین زندانها در سالن اجتماعات کانون اصلاح وتربیت بجنورد برگزار گردید.

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

پژمان پروین مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانها در سخنانی ضمن تشریح فعالیت های اصلاحی و تربیتی واهداف کلان در بازسازی شخصیت آسیب دیدگان اجتماعی و فراهم نمودن شرایط بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه، دستیابی به چنین اهداف متعالی را در گرو نظم،امنیت و پیشگیری از آسیب های سازمانی دانست.
وی ضمن بر شمردن رسالت کارکنان اداره حفاظت و اطلاعات دیدگاه پیشگیرانه به منظور صیانت از نیروی انسانی شاغل در مجموعه را از مهمترین وظایف حفاظت و اطلاعات دانست و اعلام داشت: کارکنان مجموعه حفاظت و اطلاعات ضمن پاس داشتن کرامت انسانی باید در تقویت روحیه فتوت و جوانمردی کوشا باشند.
آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی نیروی انسانی را مهم ترین سرمایه سازمانی دانست و شناخت استعدادها و استفاده بهینه از توانمندی های مجموعه کارکنان زندانهای استان را با تکیه بر جوان گرایی از جمله مؤلفه های مدیریتی در مجموعه زندانهای استان دانست.
ایلالی رئیس ارشد حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان نیز در این مراسم در سخنانی: با بر شمردن سه ویژگی مهم مؤمن از منظر مولای متقیان حضرت علی (ع) رازداری ،مدارا کردن و صبر در سختیها و مشکلات را از خصائص و اوصاف یک مؤمن الگو گرفته از خدای عزوجل،نبی مکرم و ولایت دانست و تصریح کرد: کارکنان مجموعه قضایی بصورت عام و نیروهای حفاظت اطلاعات بصورت خاص باید دارای این ویژگیها باشند .
رئیس ارشد حفاظت اطلاعات دادگستری کل خاطر نشان ساخت :نگاه نیروهای حفاظت و حراست در انجام وظایف پرداختن به یک اصل مهم به نام پیشگیری است و این پیشگیری ضمن صیانت، سالم سازی مجموعه را نیز به همراه دارد .
آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

ایلالی با اشاره به تحول بنیادی و محسوس در زندانهای خراسان شمالی ، تلاش شبانه روزی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی وهمکاران وی را ستود و اعلام داشت : با فعالیت های در حال انجام و پشتکار و تعامل بسیار مثبت مجموعه زندان با مجموعه قضایی استان شاهد توفیقاتی ارزنده در حوزه زندانبانی توسط این استان هستیم .
پوریانی معاون اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشورنیز دراین مراسم در سخنانی: به وظایف سازمانی مجموعه حفاظت و اطلاعات در سازمان زندانها پرداخت وپیشگیری و مبارزه را دو ویژگی مهم نیروهای حفاظت و اطلاعات دانست و تصریح کرد: توفیق سازمانی زمانی حاصل خواهد شد که فرایندهای ناقص شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام گردد.
معاون حفاظت اطلاعات سازمان زندانها با اشاره به آسیب های موجود در فضای زندان به بیان موردی بعضی از این آسیب ها اشاره نمود و هوشیاری ، تیز بینی ، قانون مداری و آینده نگری را لازمه کار در مجموعه زندانهادانست.
در این مراسم از خدمات چند ساله خدابخش عباسی تقدیر و رضا زیبایی بعنوان سرپرست اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانهای خراسان شمالی معرفی گردید .
آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت اطلاعات

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*