مدیر کل زندانهای خراسان شمالی خبرداد: آزادی ۱۲۵ زندانی جرائم غیر عمد در شش ماهه نخست امسال

پژمان پروین مدیرکل زندانهای استان خراسان شمالی در حاشیه بازدید از زندان مرکزی بجنورد و شرکت در مراسم عزاداری مددجویان این زندان از آزادی ۱۲۵ زندانی جرائم غیر عمد در شش ماهه نخست امسال خبرداد.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدا… الحسین(ع) در سخنانی به ابعاد روانشناختی قیام عاشورا اشاره نمود و اعلام داشت: حادثه کربلا وقیام عاشورا آینه تمام‌نمایی است که به‌خوبی نشان می‌دهد، انگیزه الهی بر تمامی انگیزه‌های مادی غلبه دارد.
وی با اشاره به درس آموزی از حادثه کربلا ،کمک و دستگیر ی از نیازمندان و در راه ماندگان را از جمله خصایص آن امام همام دانست و اعلام داشت: شیعیان و پیروان راستین امام حسین (ع) همواره در انجام کار خیر پیشقدم هستند.
پژمان پروین با اشاره به آئین گلریزان و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در ۵ شهرستان استان خراسان شمالی در ماه مبارک رمضان از رشد خوب کمک ها در زمینه آزادی زندانیان خبر داد و اعلام داشت: با کمک های صورت گرفته و همچنین کمک های ستاد دیه کشور تا پایان شهریورماه موجبات آزادی ۱۲۵ زندانی جرائم غیر عمد از سطح زندانهای استان با بدهی حدوداً چهل میلیارد ریال فراهم گردید. وی خاطر نشان ساخت : در یک مقایسه آماری نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد آزادی زندانیان از یک رشد چهل درصدی برخوردار بوده است.
مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در ادامه با اشاره به پیشقدم شدن یک هیئت عزاداری در شهرستان بجنورد در راستای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از هیئت های عزاداری و سوگواران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) خواست تا در کنار نذورات خود در این ایام موضوع کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را نیز در نظر داشته باشند.
دبیر هیئت امناء ستاد دیه خراسان شمالی اعلام داشت: هم اکنون ۷۴ زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان حضور دارند که امید است با مشارکت خوب خیرین ونیکوکاران به ویژه در این ایام موجبات آزادی آنان از زندان فراهم گردد.
شماره حساب ۸۸۸۸۸ قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت سطح کشور و همچنین شماره حساب ۰۱۰۵۵۷۰۷۶۲۰۰۰ قابل واریز در کلیه شعب بانک ملی و همچنین شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۴۲۶۱۸۵ به نام ستاد دیه خراسان شمالی آماده دریافت کمک های خیرین ونیکوکاران می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*