مدیر کل زندانهای خراسان شمالی : خانواده ها پشتوانه حمایتی و بازوی توانمند کارکنان در پیشبرد اهداف سازمانی

همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر مراسم جشنی با حضورمحمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی وجمعی از مسئولین ، کارکنان و مشارکت فعالانه خانواده کارکنان در شهرستانهای بجنورد و اسفراین برگزار شد.

محمدی مدیر کل زندانهای استان در این مراسم نقش زنان را در کانون گرم خانواده و جامعه مهم عنوان کرد وافزود :زنان همپای مردان در عرصه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی واقتصادی پیش قدم و پشتوانه حمایتی و بازوی توانمند کارکنان در پیشبرد اهداف سازمانی هستند .

مدیر کل زندانهای استان طی سخنانی با بیان احادیث و روایات از پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به تبیین جايگاه زن از ديدگاه اسلام اشاره نموده و از حضرت فاطمه زهرا(س) به‌عنوان يك الگوی عبادی، دينی، سياسی و اجتماعی نام برد.

محمدی ضمن تقدیر و تشکر ویژه از همسران کارکنان زندانهای استان که با ایثار و فداکاری خود محیطی آرام و زمینه خدمت صادقانه کارکنان را فراهم می نمایند به نوع نگاه و بینش زن و شوهر و اهداف آن دو اشاره داشت و خاطر نشان ساخت : کلید آرامش، انضباط، استحکام و صمیمیت خانواده به دست زنان است و به دنبال آن موفقیت و آسودگی خاطر مرد نیز، به نوع رفتار و برخورد زن درون خانه بستگی داردکه بهترین و جامع ترین اسوه در این زمینه، حضرت فاطمه(س) است.  

شایان ذکر است مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با اهداء لوح و هدیه به کارکنان زن زندانهای بجنورد و اسفراین ، فرزندان و همسران کارکنان از آنان تجلیل نمود .   

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*