مدیر کل زندانهای خراسان شمالی : توانمند سازی خانواده زندانیان مشارکت همه نهاد‌ها را می‌طلبد

در آستانه سال نو و با هدف توسعه فعالیتهای حمایتی و خدمات رسانی بهتر به خانواده مددجویان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان اسفراین جلسه هم اندیشی هیأت مدیره با حضور تنی چند از خیرین و نیکوکاران برگزار شد .

در این نشست که رئیس دادگستری ، دادستان و اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان اسفراین نیز حضور داشتند محمدی مدیر کل زندان های استان ضمن قدردانی از حمایتهای خیرین و نیکوکاران ، مشکلات و معضلات خانواده زندانیان را بیان کرد و خواستار حضور بیشتر خیرین درکمک به خانواده زندانیان شد.

 مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با بیان اینکه  انجمن حمایت یکی از ارکان مهم در جهت حمایت از خانواده زندانیان می باشدتصریح کرد ؛ آموزش و توانمند سازی خانواده زندانیان از اهداف انجمن حمایت است و        می طلبد که همه نهادها در این راستا مشارکت داشته باشند .

وی به تاثیرات زندانی شدن یک فرد بر زندگی خانواده اش نیز اشاره کرد و افزود : اگرچه جرم یک اقدام فردی است، اما تأثیر بسزایی در خانوداه‌های زندانیان دارد، بطوریکه این افراد پا به پای زندانی در طی حبس انواع درد و رنج را تحمل می‌کنند.

 در این نشست مقرر  شد سبد کالا  شامل مواد غذایی و میوه در آستانه سال نو بین ۲۱۷ خانواده تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان اسفراین توزیع گردد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*