مدیر کل زندانهای خراسان شمالی : آزادی ۱۱ زندانی جرائم غیر عمد استان از محل کمک سازمان اوقاف و امورخیریه به سازمان زندانها

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی از آزادی ۱۱ زندانی جرائم غیر عمد از سطح زندانهای استان از محل کمک سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد .

محمدی با اعلام این خبر اظهارکرد: به همت سازمان اوقاف و امورخیریه و با همکاری دستگاه های مرتبط ۱۱ زندانی جرائم غیرعمد واجد شرایط از سطح زندانهای خراسان شمالی شناسایی و همزمان با عید ولایت عید سعید غدیرخم از محل موقوفات منطبق آزاد شدند و امیدواریم با این کار و با مشارکت خیرین زمینه آزادسازی تعداد بیشتری از زندانیان را فراهم سازیم.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با بیان اینکه مبلغ ۴۸۰ میلیون ریال جهت آزادی این ۱۱ نفر پرداخت گردید تصریح کرد:  این اقدام سازمان اوقاف در راستای کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی و کمک به خانواده‌های نیازمند است که در این زمینه با آزاد کردن زندانیان جرایم غیر عمد مشکلات معیشتی برخی خانواده ها با بازگشت سرپرست خانواده به جمع آنها حل خواهد شد.

محمدی همچنین اظهار داشت : زندانیان جرائم غیرعمد در زندان‌های خراسان شمالی در انتظار انفاق هموطنان خیر هستند.

شماره حساب ۸۸۸۸۸ قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت و شماره کارت مجازی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۴۲۶۱۸۵ به نام ستاد دیه خراسان شمالی آماده دریافت کمک های خیرین ونیکوکاران جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد می باشد.