مدیر عامل ستاد دیه کشور در بازدید از زندان مرکزی بجنورد : تلاش بی بدیل مسؤلین زندانهای استان درتعامل با مراجع قضایی وکاهش جمعیت کیفری

سید اسدالله جولایی،مدیر عامل ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به آزادی زندانیان نیازمند کشور با سفر به استان خراسان شمالی ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان بجنورد، وضعیت مددجویان جرائم غیر عمد این زندان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

مدیر عامل ستاد دیه کشور در دیدار مدیر کل زندانهای استان

در جریان این بازدید که مدیر عامل ستاد دیه کشور را پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان همراهی می نمود مراکز جدید الاحداث زندان مرکزی بجنورد نیز مورد بازدید قرار گرفت.
پژمان پروین در این بازدید در توضیحاتی اقدامات انجام گرفته را در راستای تکریم مقام انسانی و استقرار نظام زندانبانی اسلامی دانست و اعلام داشت:انشاءا… با بهره برداری از این مراکزدر آینده ای نزدیک، فعالیت های نرم افزاری درحوزه اصلاح و تربیت زندانیان و استقرار نظام زندانبانی اسلامی با تکیه بر حفظ و کرامت انسانها و تلاش در اصلاح و تربیت آسیب دیدگان اجتماعی اصولی تر و با بهروری بیشتر انجام خواهد گرفت.
سید اسدالله جولایی مدیر عامل ستاد دیه کشور نیز در حاشیه این بازدید در سخنانی با اشاره به بازدیدهایی که در سنوات گذشته از زندانهای این استان داشته است تغییرات انجام گرفته را بی بدیل و اعلام داشت:انجام کار مهم زندانبانی در راستای بازسازی فردی،خانوادگی و اجتماعی زندانیان، نیازمند چنین فضاهای نو و ابتکارات خلاقانه است و ضمن تشکر از زحمات جناب آقای پروین دریاداشتی کتبی وی را مدیری سختکوش،خلاق ونوآور در حوزه زندانبانی اسلامی دانست و اقدامات انجام گرفته را نشانه عزمی راسخ و تلاشی جهادگونه در این حوزه برشمرد.
مدیر عامل ستاد دیه کشور درادامه اعلام داشت:هم‌اکنون ۱۲ هزار و ۷۶ محبوس غیرعمد درزندانهای کشور حضور دارند که سهم استان خراسان شمالی تنها ۸۵ زندانی است.
وی با اشاره به کمک‌های معنوی و مادی رهبر معظم انقلاب یادآور شد: با تخصیص کل اعتبار اعلام شده در سفر استانی معظم‌له به بجنورد در سال ۹۱ خوشبختانه تعداد زندانیان تحت حمایت ستاد دیه در برهه‌ای تک رقمی شد و از آن تاریخ تا کنون هم در مقایسه با دیگر استانها افزایش چشمگیر نداشته که باید از تلاش‌های مراجع قضایی و مجموعه زندانها تقدیر نمود.

مدیر عامل ستاد دیه کشور در بازدید از زندان مرکزی بجنورد

نشست با اعضاء هیئت امناء ستاد دیه استان،و بازدید از کانون اصلاح وتربیت و زندان شیروان از دیگر برنامه های مدیر عامل ستاد دیه کشور در سفر به استان خراسان شمالی بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*