فرماندار اسفراین : جایگاه امنيت زندان در زنجیره امنیت جامعه حساس است

در دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرماندار اسفراین امنیت در حومه زندان اسفراین مورد بررسی قرار گرفت .

مجتبی محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی  در راستای تعامل با دستگاههای اجرایی استان برای توسعه همکاری ها و فعالیتهای اصلاحی و تربیتی با رستمی فرماندار شهرستان اسفراین دیدار و گفتگو کرد .

 محمدی مدیر کل زندانهای استان نیز در این دیدار که زیبایی رئیس حفاظت و اطلاعات اداره کل و سید آبادی رئیس زندان اسفراین نیز حضور داشتند ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار در سخنانی اظهار داشت : تامین نظم و امنیت زندان ها بسترساز فعالیت های اصلاحی و تربیتی است و باید در جهت ارتقا بیش از پیش امنیت و اقتدار زندان ها تلاش کنیم.

وی با اشاره به نقش مراکز تامینی و تربیتی در ارتقا نظم و امنیت جامعه اظهار داشت: زندان ها بخش عظیمی از ساماندهی حوزه امنیتی جامعه را عهده دار بوده و در ایجاد نظم و آرامش اجتماعی تاثیرگذار هستند.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی ظهار کرد: بخش اعظم مخاطبین و مراجعین زندان ها از اقشار آسیب پذیر جامعه بوده و نیاز به توجه و حمایت ویژه دارند و باید ضمن تکریم ، حداکثر تلاش در جهت پاسخ گویی به درخواست های آنان بویژه رفع مشکلات تردد به زندان اسفراین با توجه به مسافت طولانی صورت گیرد.

رستمی فرماندار اسفراین در این دیدار با بیان اینکه درحوزه امنیت زندانها دغدغه داریم وجایگاه امنيت زندان در زنجیره امنیت جامعه حساس است ، اظهار داشت در تلاش هستیم تا حفاظت و امنیت حومه زندان اسفراین را افزایش دهیم .

رئیس شورای تامین اسفراین همچنین خاطر نشان ساخت ؛ در جهت رفع مشکلات تردد مردم به زندان اسفراین با توجه به مسافت زیاد در نظر داریم تا ایستگاه مسافررا در این منطقه ایجاد نمائیم .

شایان ذکر است در این دیدار که بدری بخشدار مرکزی اسفراین نیز حضور داشت رفع مشکل سپتیک ، و دفع بهداشتی فاضلاب زندان اسفراین ، و استفاده از ظرفیت شهرستانی ، استانی و ملی در راستای کمک به اعتبارات این زندان مورد بررسی قرار گرفت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*