طی مراسمی و با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش انجام گرفت : تجلیل از مدیر کل زندانهای خراسان شمالی به جهت کسب رتبه اول سواد آموزی

در مراسمی که با حضور باقرزاده معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور و همچنین خباز استاندار خراسان شمالی و مسئولین اجرایی استان در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار گردید از پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان به جهت کسب رتبه اول در شاخص های تعیین شده در امر سواد آموزی توسط اداره کل زندانهای استان تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم معاون وزیر آموزش و پرورش در سخنانی اعلام داشت:یکی از تفاوت هایی که در روند ریشه کنی بی سوادی در کشورها قابل توجه بوده تفاوت بین نگاه مدیران است که خوشبختانه در نگاه مدیران ما دغدغه ریشه کنی بی سوادی وجود دارد.

باقرزاده همچنین با اشاره به اینکه هدف ما در سوادآموزی صرفا خواندن و نوشتن نیست و تلاش داریم این مفهوم را تغییر دهیم، بر اهمیت موضوع یادگیری تأکید کرد و افزود: یکی از مؤلفه های جدید قدرت، توانایی حل پایدار مسائل است که یادگیری مهم ترین شاخصه تحقق این مهم است.

در این مراسم ضمن معرفی دستگاههای برتر در حوزه سواد آموزی اداره کل زندانهای استان خراسان شمالی به جهت کسب رتبه اول مورد تقدیر از سوی معاون وزیر آموزش و پرورش و ریاست سازمان نهضت سوادآموزی کشور و همچنین استاندار خراسان شمالی قرار گرفت.

پژمان پروین مدیر کل زندانهای خراسان شمالی نیز در حاشیه این مراسم در سخنانی به رابطه بین تحصیلات و وقوع بزه اشاره نمود و اعلام داشت:اهتمام در امر سوادآموزی از جمله برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندانهای استان است که با همکاری آموزش و پرورش استان مرکز یادگیری محلی در زندانهای استان ایجاد و امروزه امکان تحصیل از دوره مقدماتی نهضت سوادآموزی تا تحصیلات تکمیلی در زندانهای خراسان شمالی وجود دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*