طعم شیرینی آزادی ۱۷ زندانی جرائم غیر عمد زندانهای خراسان شمالی با پویش کمک های مردمی برنامه تلویزیونی ماه عسل

به همت کمک های مردم نوع دوست کشور اسلامی ایران در پویش کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در برنامه تلویزیونی ماه عسل در نخستین مرحله اختصاص این کمک ها موجبات آزادی ۱۷ زندانی جرائم غیر عمد از سطح زندانهای خراسان شمالی فراهم گردید.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

برنامه ماه عسل که در ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما پخش می شد در پویشی مردمی و با  همکاری سازمان زندان ها اقدام به جلب حمایت ها و کمک های مردمی برای آزاد سازی زندانیان غیر عمدنمود . از منبع کمک های جمع آوری شده در مرحله اول مبلغ یک میلیاردو نهصدو بیست میلیون ریال به استان خراسان شمالی اختصاص یافت که از این گذرگاه موجبات آزادی ۱۷ زندانی فراهم گردید.

پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان خراسان شمالی در این خصوص اظهار داشت:به همت این برنامه وزین و مردمی و با کمک های خیرخواهانه مردم همیشه نیکوکار ایران اسلامی ضمن ترویج سنت حسنه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شهد شیرین آزادی را زندانیان برخوردار از این کمک ها و خانواده های آنان چشیدند.

مدیرکل زندانهای خراسان شمالی با اشاره به اینکه برای این استان از محل این کمک ها حداقل آزادی ۲۴ زندانی در نظرگرفته شده است اما با اختصاص ۵۰ درصد از مبلغ اختصاصی و با تلاش مضاعف مددکاران اجتماعی،شوراهای حل اختلاف مستقر در زندانها،ستاد دیه و… بخش اعظمی از بدهی مددجویان به شکایت اخذ رضایت گردید و این امر باعث آزادی تعدادی بیشتر از زندانیان جرائم غیر عمد گردید.

پژمان پروین کل بدهی این ۱۷ نفر را حدود بیست و هشت میلیارد ریال اعلام نمود که مبلغ ۲۵ میلیارد ریال آن از شکات تخفیف و نهایتاً با کمک یک میلیاردو نهصدو بیست میلیون ریالی کمک های مردمی برنامه تلویزیونی ماه عسل موجبات آزادی این زندانیان فراهم گردید.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی اظهار امیدواری نمود که با اختصاص مرحله دوم(پنجاه درصد باقی مانده) کمک های برنامه تلویزیونی ماه عسل موجبات تعداد دیگری از زندانیان جرائم غیر عمد زندانهای استان خراسان شمالی و بیش از سهمیه تعیین شده فراهم گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*