شهروندان خراسان شمالی در انعکاس عملکرد و خدمات اداره کل زندانها را به عنوان دستگاه برتر انتخاب نمودند.

مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری خراسان شمالی با حضور در اداره کل زندانهای استان و نشست دو جانبه با پژمان پروین مدیر کل زندانها از خدمات اصولی و مطلوب به جامعه هدف تشکر و لوح سپاس استاندار استان را به جهت کسب رتبه برتر اداره کل زندانها ، ازنگاه بازدید کنندگان در نمایشگاه دستاوردهای دولت را تقدیم نمود.

مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری خراسان شمالی در دیدار با مدیر کل زندانهای استان

در جریان این نشست پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان در سخنانی به اهداف و برنامه های اجرایی در زندانها اشاره نمود و اعلام داشت: در یک سال و نیم اخیر تلاش نمودیم تا با انجام اقدامات زیر بنایی و فراهم ساختن فضای لازم برنامه های اجرایی خود را به سمت کیفی سازی سوق دهیم.
پروین تکریم ارباب رجوع و نگاه ویژه به خانواده زندانیان را ازجمله برنامه های اجرایی در اداره کل زندانها دانست و اعلام داشت: با ایجاد فضاهای بسیار مناسب به منظور ملاقات خانواده ها با مددجویان و تکریم آنها به دنبال ارتباط مددجو با خانواده و کمک به پذیرش اجتماعی و خانوادگی زندانیان هستیم.
مدیر کل زندانهای خراسان شمالی اعلام داشت: عموم جامعه نسبت به خدمات و اهداف سازمان زندانها شاید اطلاع کافی نداشته باشند اما آنچه را که ما به دنبال آن هستیم اصلاح وتربیت بزهکاران اجتماعی و فراهم نمودن شرایط بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه است که برای اجرایی نمودن این اهداف علاوه بر توان سازمانی خود نیازمند همکاری و همراهی دیگر نهادها و سازمان ها هستیم.
پژمان پروین زندان را شهری دردرون یک شهر توصیف نمود و اعلام داشت:افرادی که به دستور مرجع قضایی و برای مدتی معین به زندان معرفی می شوند شهروندان این جامعه هستند لذا باید کلیه خدمات شهروندی به آنان ارائه گرددکه در این خصوص باید نگاهها به مجموعه زندان تغییر و دستگاهها و نهادهای خدمت رسان، اداره کل زندانها را یاری رسان باشند.
در ادامه این نشست نیز کرامتی مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری خراسان شمالی در سخنانی ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در مجموعه زندانهای استان کسب رتبه دستگاه برتر از دیدگاه بازدیدکنندگان را در نمایشگاه دستاوردهای دولت را نشان از اهتمام و اعتماد سازی این مجموعه دانست و خاطر نشان ساخت با ارزیابی های انجام گرفته الحمدالله مجموعه زندانهای استان از وضعیت مطلوب در خدمت رسانی به جامعه هدف خود برخوردار است .
در پایان این نشست لوح سپاس مهندس صالحی استاندار خراسان شمالی به جهت کسب رتبه برتر از نگاه بازدیدکنندگان در نمایشگاه دستاوردهای دولت تقدیم مدیر کل زندانهای استان گردید.

تقدیر نامه استاندار خراسان شمالی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*