شرکت مسئولین و کارکنان اداره کل زندانهای خراسان شمالی درآغازین برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی نشست بصیرتی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین خطیب رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در سالن جلسات دادگستری کل استان  با موضوع فرصتها و چالشهای امنیتی کشور برگزار شد .

در این نشست بصیرتی حجت الاسلام والمسلمین جعفری رئیس کل دادگستری استان ، اعضای شورای قضایی ، برخی از مدیران دستگاههای اجرایی استان ، محمدی مدیر کل زندانهای استان و جمع کثیری ازمسئولین و کارکنان ادارات تابعه قوه قضائیه مستقر در استان حضور داشتند .

محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در حاشیه این نشست ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر با اشاره به برگزاری برنامه‌های ویژه دهه فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی در زندانهای استان یادآور شد : با توجه به قرار گرفتن در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر در زندانهای استان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که با حساسیت ویژه ای پیگیری و اجرا می گردد.

محمدی آزادی تعداد ۴۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از سطح زندانهای استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، اعطای تسهیلات قضایی ازجمله اعزام به مرخصی ، آزادی مشروط و اعزام به بند باز و نیز اعطاء ملاقات به زندانیان واجد شرایط را از جمله برنامه های پیش بینی شده در سطح زندانهای استان در این ایام مبارک برشمرد .

وی شرکت در مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا و تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل و شهدا و شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه برگزاری مسابقات ورزشی ،هنری ،کتابخوانی ، نقاشی ، پخش سرودهای انقلابی در فضای اداره کل و زندان ها ، برگزاری محافل انس با قرآن کریم را از دیگر برنامه های این اداره کل دردهه مبارک فجر برشمرد.