درگرامیداشت هفته قوه قضائیه صورت گرفت : دیدار مدیر کل زندان های استان با سه خانواده شهید

در اجرای برنامه های گرامیداشه هفته قوه قضائیه محمدی مدیر کل زندان های خراسان شمالی به همراه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسین تکمیلی امام جمعه شیروان ، سجادی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل و سید آبادی رئیس اداره زندان شیروان با هماهنگی قبلی با سه خانواده شهید که از کارمندان زندان شیروان بودند دیدار و گفتگو نمودند .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی در جمع خانواده شهد رامک ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسوولان یادآوری می کند.

محمدی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما می باشد و باید به یک فرهنگ در بین مسوولان تبدیل و نهادینه شود .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی درجمع خانواده شهید علیزاده اظهار داشت : امید است بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثار گران به نحو مطلوب انجام دهیم تادر پیشگاه خداوند شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم .

گفتنی است در پایان این دیدار ها با اهداء لوح و هدایایی از علی و قدیر علیزاده و رجبعلی رامک از خانواده های شهدا که از کارکنان زندان شیروان می باشند تجلیل شد. پایان خبر