رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در بازدید اززندان اسفراین : اقدامات حمایتی از مددجویان مکمل برنامه های آموزشی و فرهنگی

حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی به همراه معاونین قضائی و پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان در زندان شهرستان اسفراین حضور یافت و اقدامات اجرایی این زندان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

 رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در بازدید اززندان اسفراین

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در بازدید اززندان اسفراین

وی پس از بازدید از اندرزگاههای این زندان در جمع مددجویان در سخنانی ، ضمن تبریک عید سعید قربان و فرارسیدن عیدغدیرخم به نقش انسان در تعالی خود اشاره نمود و اظهار داشت: برخی از رفتارهای ناپسند مثل کبر،غرور،خودخواهی و … که از دامها و زنجیر های شیطان می باشدگاهاً جایگاه انسان را تا اسفل السافلین می رساند آنهم انسانی که جایگاه او را از ملائک برتر می دانند.
حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در ادامه خطاب به مددجویان اعلام داشت: الحمد الله با مدیریت مدیر کل محترم زندانها و همکارانشان وحضورروحانیون فاضل امکان اصلاح و بازگشت به خود در سطح زندانهای استان فراهم شده است و باید این فرصت پیش آمده را مغتنم بشماریم تا به عنوان یک انسان، بازگشتی خوب همراه با خیر و برکت به نهاد خانواده و اجتماع داشته باشیم.
وی غنی بودن برنامه های فرهنگی واصلاحی را در کاهش بازگشت مجدد زندانیان به زندان بسیار مهم دانست و خاطر نشان ساخت : باید تلاش نماییم تا با انجام اقدامات حمایتی در کنار برنامه های فرهنگی و تربیتی ماندگاری آموزش های اصلاحی و تربیتی را دو چندان نماییم.

 رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در بازدید اززندان اسفراین

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در بازدید اززندان اسفراین

در این بازدید کلیه درخواست های قضایی مددجویان زندان شهرستان اسفراین از نزدیک مورد بررسی قرارگرفت ، و دستور لازم صادر گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*