رئیس زندان شیروان : ۵۱۳ نفر از مددجویان زندان شیروان مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند

در راستای برنامه های حبس زدایی و کمک به حضور سرپرستان خانوار در ایام عید باستانی در کنار خانواده ، دادستان شیروان ، معاون دادستان بجنورد ، دادستان فاروج ، دادستان راز و جرگلان ضمن شرکت در شورای طبقه بندی در دیداری چهره به چهره به مشکلات قضایی مددجویان حوزه های مختلف قضایی استان که در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی در حال تحمل حبس هستند رسیدگی نمودند .

عبدالهی رئیس زندان شیروان در این جلسه تعداد مددجویان مشمول عفو مقام معظم رهبری را ۵۱۳ نفر اعلام کرد و خاطر نشان ساخت از این تعداد ۲۶۰ نفر آزاد و ۲۵۳ نفر نیز مشمول تخفیف مجازات شده اند .

رئیس زندان شیروان با اعلام این خبر حضور مستمرمسئولین قضایی در زندان شیروان بویژه دادستان این شهرستان را قدر دانست و افزود : با تعامل دستگاه قضایی استان و شهرستان مشکلات قضایی مددجویان این زندان به حداقل رسیده و دیدگاه قضات همواره همراه با رئوفت بوده است .

عبدالهی اظهار داشت : در جلسه شورای طبقه بندی که با حضور دادستان شیروان ، معاون دادستان  شهرستان بجنورد و دادستانهای رازو جرگلان برگزار گردید ، به محکومین واجدالشرایط ۱۵ تا ۷ روز مرخصی تشویقی نوروزی اعطا گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*